szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - zdjecia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2008-05-28
Email
Oglądam czasami umieszczane przez was zdjęcia. Fajnie jest zobaczyć wasze dzieciaczki i was same. Zastanawia mnie jednak często,czy pytacie się innych osób,które są na tych zdjęciach, o zgodę na umieszczenie ich w necie-męża,rodziców,ciotki,kolezanki itp. Wiem,że mój mąż nie chciałby być na takich zdjęciach,sama też wolalabym byc świadoma,że ja i moje dzieci są na jakich zdjeciach w internecie.
bea1978
2008-05-28
10:43:58
Email
Mnie również zastanawia czy te osoby są świadome tego, że ich podobizny lądują w necie, gdzie wszyscy mogą je oglądać :) Ja staram się wstawiać fotki głównie takie, na których są tylko moje dzieci, ewentualnie inne dzieciaczki, czasem przewinie się gdzieś dziadziuś, który nie ma nic przeciwko, bo sam wstawia podobne na "naszej klasie" :)no i oczywiście od czasu do czasu jestem i ja ;) Zdjęć rodzinnych nie wstawiam, bo nie czuję takiej potrzeby :) Ale myślę, że na dzień dzisiejszy internet jest już w naszym kraju tak mocno rozwinięty, że jednak więkrzość z nas w jakiś sposób "się obnaża" przed całym światem.Pojawia się co raz więcej portali, które pozwalają nam na pokazywanie siebie, naszych dzieci, rodzin. Pamiętam tylko jak nie myśląc w danej chwili - wstawiłam kilka nagich fotek mojego synka, poprosiłam adminkę o usunięcie ich z wiadomych wzgledów. Myślę że takie zdjęcia mogą prędzej narobić jakiejś szkody, niż zdjecia osób postronnych. Ale oczywiście przed wstawieniem fotki z jakąś osobą postronna, wypadałoby zapytać ją o zdanie. To takie moje krótkie zdanie na ten temacik :)Pozdrawiam
ciekawa
2008-05-28
12:35:05
Email
Ja zawsze pytam. Umieszczanie zdjęcia osoby bez jej zgody jest PRZESTĘPSTWEM . Nawet gdy umieszczałam zdjecie Nastki z Olą Venuss to pytałam ją o zgodę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum