szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - wciąż gruba - co robić?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mamuska
2008-05-23
Email
Witajcie. Jestem już 9 misięcy po porodzie i jestem ZAŁAMANA! Cały czas ćwiczę, oszczędzam się z jedzeniem i NIC, ALE TO NIC NIE SCHUDŁAM! Z maleństwem przybrało mi się trochę - pozostało mi 15 kg. nadwagi. Wyglądam i czuję siejak potwór. POMÓZCIE CO ROBIĆ. CHCĘ WÓCOĆ DO FORMY
majka_76
2008-05-25
15:48:27
Email
Ja w ciąży przytyłam ok.20kg. Po porodzie waga spadła 3kg. Nic nie chudłam sama z siebie, mimo że niewiele jadłam. Udało mi się schudnąć samodzielnie ok.7kg i waga stanęła. Ja zdecydowałam się na dietę wykupioną na vitalii (www.vitalia.pl) i waga zaczęła spadać. Zaczęłam ją stosować dwa tygodnie temu z wagą 71kg. teraz już mam 67,5. Polecam. Wydaje mi się, że wszystko zależy jak ułożone są posiłki no i od samodyscypliny. Przede wszystkim nie wolno podjadać, zero słodyczy. Głowa do góry. Na pewno Ci się uda wrócić do formy. Ja się zaparłam i dążę do celu, bo też czuję się jak uwięziona w swoim ciele, tymbardziej, że moja stała waga wynosiła ok.55-58kg. Powodzenia:)
morwa
2008-05-26
19:09:02
Email
Mnie się wydaje, ze wystarczy mniej kalorycznie jeść, zrezygnować ze słodyczy i mleka a pić więcej wody mineralnej, teraz jak jest ciepło łatwiej wlać w siebie ze dwa litry aby nie czuć głodu i spalić nieco tłuszczu. Ja schudłam z 8 kg w ten sposób.
morwa
2008-05-26
19:10:31
Email
Mnie się wydaje, ze wystarczy mniej kalorycznie jeść, zrezygnować ze słodyczy i mleka a pić więcej wody mineralnej, teraz jak jest ciepło łatwiej wlać w siebie ze dwa litry aby nie czuć głodu i spalić nieco tłuszczu. Ja schudłam z 8 kg w ten sposób.
ciekawa
2008-05-27
09:14:09
Email
Morwa samo opijanie sie wodaie starczy. poza tym przesdna ilosc wody tylko wypłucze skąłdniki mineralne. Diety z Vitalii są bardzo dobre-idealnie zbilansowane i dostosowane do trybu zycia. Mamuska jedna uwaga ode mnie apropo cwiczeń-można cwiczyc i cwiczyć..... dobre cwiczenia to takie kiedy sie spocisz i podniesiesz tentno. Jakie wykonujesz cwiczenia, ile czasu, ile serii, moze cos trezba zmienic.?
ciekawa
2008-05-27
09:21:10
Email
Jeszcze o vitalii-ich diety są tak skonstruowane ze nie jesteś głodna! Naparwde jesz dosłownie co 2 godziny-a czasem nawet nie zjada sie wszytskiego bo takie duze porcje. W majówkach dziewczyny sie odchudzały i bardzo sobie chwaliły.
morwa
2008-05-27
10:53:48
Email
No też ciekawa jestem tych diet z vitalii, aż muszę koniecznie tam zajrzeć, ale wodą swoją drogą, też poprawia przemianę materii, sama wypróbowałam ten sposób pijąc dużo aquarel, no i ten głód zabija, przynajmniej dla mnie :) Ciekawa, drogie są te diety?
ciekawa
2008-05-27
13:02:30
Email
Jeden miesiac diety kosztuje ok 50zł jakos tak ale ja sobie drukowałam wiec nie musialm wykupywac na kolejne miesiace.zajrzyj tam naprawde warto wydac pieniadze.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum