szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - POWRACAM


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ADA
2008-04-14
Email
Może teraz uda mi się napisać kilka zdań i wyjaśnić co się ze mną działo.Otóż na początku lipca 2006,mój mąż niestety wyjechał do Anglii.Komputer miał służbowy,więc musiał oddać jak się zwalniał,więc mój dostęp do internetu był niemożliwy.Myślelismy,,ze w ten sposób sobie polepszymy,a,że była okazja,bo jego kuzyni zapewnili mu mieszkanie,więc skorzystał.Musiałam się spakować i razem z Oliwką przenieść do rodziców na pół roku.Nie było mi lekko,musiałam zajmować się dzieckiem,rachunki na mojej głowie,musiałam też od czasu do czasu zajrzeć do naszego mieszkania,czy wszystko w porządku.Całe szczęście Oliwcia nie bardzo wiedziała co się dzieje.Filip był w Anglii pół roku,wrócił tydzień przed gwiazdką i nie uwierzycie-Oliwka tatę poznała i jak go zobaczyła krzyknęła Tata.Dużo go ominęło,bo niestety nie widział jak zaczęła chodzić,jak wychodziły jej kolejne ząbki,nie słyszał jej pierwszych słów.Ale udało mu się znależć pracę w kraju,ja jestem z Oliwką w domu-babcie mamy daleko,w żłobku chorowała,opisałam w dziale"Matki,żony,kochanki"-nie jest nam lekko,dużo pomagają nam moi rodzice,ale najważniejsze,że jesteśmy razem,Oliwka ma tatę przy sobie,którego zresztą uwielbia.Jesteśmy bardzo szczęśliwi,bo jesteśmy razem.Pozdrawiam Was gorąco i mam nadzieję zagościć na dłużej o ile mam nadzieję,mnie nie wykurzycie:-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum