szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Praca w Eurobanku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Malwina
2008-03-05
Email
Dziewczyny, czy ktas z Was pracuje albo pracowala w Eurobanku. Napiszcie mi prosze jak wyglada taka paca doradcy klienta. Czy to prawda ze pracuje sie po 12 godzin? No i o co chodzi z ta prezentacja na rozmowie kwalifikacyjnej.
kyja
2008-03-05
21:32:53
Email
hej, ja pracuję w tej firmie.Jeśli chodzi o stanowisko doradcy Klienta, to jest to praca w placówce,z klientami.Niestety nie znam szczegółów dotyczących czasu pracy w sprzedaży, nie wiem też nic o wymaganiach przy aplikacji. Życzę powodzenia!każda rozmowa kwalifikacyjna, niezależnie od jej wyniku, jest kolejnym ważnym doświadczeniem:)
kyja
2008-03-06
22:29:14
Email
Malwina, i jak poszło?może będziemy mieć ze sobą kontakt...;)
Malwina
2008-03-09
09:51:50
Email
Nie poszlam.
Basia.26
2008-03-09
10:01:25
Email
a szkoda. ja takie rozmowy traktuję jako zdobywanie doświadczeń życiowych ;) mam prace ale od czasu do czasu rzucam w neta swoją ofertę podjęcia pracy. tylko po to, żeby iść na rozmowe, zobaczyć na jakich warunkach można pracowac gdzies indziej, jak ktoś inny postrzega moje kwalifikacje i wymagania finansowe, czego powinnam się jeszcze nauczyc, żeby być postrzegana jako pracownik, którego warto mieć w zespole. w jednej firmie chcą płacić duze pieniądze, zebym tylko pracowała u nich a w innej mówiąc krótko "olali mnie" ;) i dali mi to jasno do zrozumienia:) dobrze, że wcześniej jedni mnie wynieśli na wyżyny samooceny, bo potem ktoś inny nie zrzucił mnie byt nisko;) takich rozmów nie trzeba się bać:)
Malwina
2008-03-12
00:16:42
Email
No tak, tylko ze nie mialam tej prezentacji i nie chcialam wyjsc na idiotke juz na dzien dobry. Tego dnia mialam tez druga rozmowe i zajelam sie przygotowywaniem do niej.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum