szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Na co do kina????


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2008-02-23
Email
Hej laseczki!!! Czy byłyście może ostatnio w kinie? Co polecacie? Mnie dzisiaj wasze rady chyba już nie pomogą, bo własnie się wybieramy z mężem na seansik i w ostatniej chwili rezerwowalismy bilety, więc wyboru nie bylo, ale może w niedalekiej przyszlości zdąże skorzystać. My dzisiaj idziemy na "rozmowy nocą", ale cos mi się zdaje, że skoro az tak reklamują, to nie jest to dobra komedia:)). Czy któraś z was może widziała już ten film? Jutro bede mogla się podzielić wrażeniami:)))
ciekawa
2008-02-23
18:26:32
Email
Polecam laydies-chyba tak sie pisze;0) Na serio ryczałam ze śmiechu-nie jest to jakiś mocno wyszukany film ale na poprawe humoru polecam-mnie sie podobał. Ostatnio tyle mam na głowie ze żaden film wymagający ode mnie wysiłku intelektualnego nie przypadł by mi do gustu.
zuczekm59
2008-02-23
23:16:16
Email
Ciekawe sylwia jak twoje wrażenie po obejrzeniu filmu, ja byłam na nim w walentynki, jak dla mnie lekki i przyjemny, czasami czegoś takiego trzeba:)))
sylwia
2008-02-24
11:29:39
Email
Zuczkum59, dobrze określiłas ten film! Przyjemnie lekki:))). Odstresowująca komedia, jesli ktos liczy na ambitne kino, to bedzie biedny na tym filmie, ale żeby odpocząc i "zalapac" kilka fajnych tekstow to polecam. "Miśka" chyba każdy zapamięta. Chcielismy wybrać się na "lejdis", bo słyszelismy, że to dobra komedia, ale niestety nie bylo już miejsc. A czy króraś z was widziała juz ten nowy film z Johnem Deep'em? Niestety nie pamiętam tytulu.
weridiana
2008-02-24
14:32:04
Email
Ja bardzo polecam lejdis - dla mnie bomba ale również super był "jestem legendą" ale jego już chyba nie grają.
noemi
2008-02-24
17:47:05
Email
dla mnie Lejdis całkowitą porażką. długi imęczący słabymi doalogami i "zapozyczeniami" z innych filmów. słyszaam, że ps kocham cię jest świetny. no ale sama jeszcze nie widziałam
Magdalenka
2008-02-24
20:26:57
Email
ja po "jestem legenda" spac nie moglam ze strachu. ;-) ale ja raczej strachliwa jestem, choc lubie horrory, tyle ze pozniej sie boje.
sylwia
2008-02-24
22:41:34
Email
Ciekawe, czy 'Katyń" dostanie Oscara. ???Trzymam kciuki, należy się! Jestem w Katyniu co dwa lata i znam historię dośc dobrze, ale film i tak mną wstrząsnął.
femag
2008-02-25
18:52:03
Email
A mnie się "Lejdis" nie podobał. Długi i nie śmieszny, nie polecam.
Joanna26
2008-02-27
11:13:52
Email
Slyszalam, ze "Pokuta" to bardzo dobry film. I ksiazka tez. Mam zamiar zobaczyc, tym bardziej ze osoba, ktora mi ten film polecala, jest po filmoznawstwie, wiec zna sie na rzeczy:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum