szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Parowy odkurzacz


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwia
2008-02-17
Email
Witajcie! Mam pytanie, że któras z was ma ten ostatnio reklamowany odkurzacz parowy? Jest nawet promocja w Tesco i zastanawiam się, ćzy on zdaje w domu egzamin. Reklamują go jako czyszczący wszystkie podłogi, czyli podłogi drewniane(parkiety)też można tak parą czyścić? Może któraś z was go już posiada i może sie podzielić opinią? W tesco kosztuje 200zł i jesli jest naprawdę dobry i wygodny w uzyciu to osobiście uważam, że warto, ale jeśli mialabym go raz na rok zastosować i tylko przestawiać z miejsca na miejsce, to szkoda mi takiej sumy. Nie obejrzalam reklamy na Mango, więc nie wiem, czy oprócz czyszczenia parowo on również zwyczajnie odkurza? Bardzo jestem ciekawa waszych opinii. Pozdrawiam cieplutko!!!
Kamila
2008-02-17
20:21:08
Email
Nic nie słyszałam o owym wynalazku ;) szczerze, to nie oglądam programów typu MANGO.. dla mnie to badziewie.. ale chętnie posłucham opinii :)
sylwia
2008-02-17
20:34:02
Email
Haha, ale mnie, Kamila, okreslilaś. Spotkalam się z tym wynalazkiem juz kilka razy, ale nikt nie posiada takowego urządzenia, a gdyby reklama prawdę mówila :))), to by sie przydalo do domku. Szkoda mi tak zaryzykować!
Kamila
2008-02-17
20:40:26
Email
Sylwia, nie chodziło mi o Ciebie!!! Absolutnie!!! Tylko jakoś nawet nie zwracam uwagi na te reklamy... jak kiedyś widziałam urządzenie, które masuje Ci brzuch i inne części ciała, a Ty nic nie robisz tylko leżysz i pijesz winko na przykład.. a mięśnie Ci rosną jak na " drożdżach" no to wybacz... wydaje mi się, że te produkty są po prostu... kiepskie? ;-)
bela
2008-03-27
17:13:03
Email
Sylwia czy chodzilo ci o mop parowy H2O??? Ja tez sie nad nim zastanawiam i szukam gdziekolwiek jakis opinii na jego temat ale nikt sie nie odzywa :-(. Nikt o nim nie slyszal, nie widzial??? Tak wyglada na allegro:
http://www.allegro.pl/item329104790_zestaw_z_tv_h2o_mop_parowy_steam_aqua_power_bcm.html
sylwia
2008-03-29
22:30:02
Email
Tak Belu, chodziło mi dokładnie o to urządzenie. Tylko nie pamietalam jak sie dokładnie nazywa. Myślałam, żeby taki sobie kupić, ale nikt ze znajomych nie ma i nie znam żadnej opinii na ten temat. Boję się, że kupie, wypróbuję i bedzie stało nieuzywane. Wszędzie mam drewniane podłogi i zastanawiam sie czy ten odkurzacz bedzie się sprawdzał. Pozdrawiam
bela
2008-03-30
07:52:35
Email
no wlasnie SYlwia mnie tez chodzilo o jakas opinie bo reklamuje sie dosc dobrze - wygodne mycie podlog z odkazaniem. Super przy dzieciach. No ale jak widac malo kto sie tym tematem interesuje i nie slyszal o tym urzadzeniu. Trzeba zaryzykowac. A czy w TESCO jest dokladnei ten co reklamuja w telewizji??

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum