szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jakaś taka zmęczona :((


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mamizuzizi
2005-04-22
Email
Cześć Wszystkim! Mam problem tej natury, że nie mam sił... W czasie ciąży byłam pełna wigoru, po porodzie , pomimo zmęczenia też miałam nadludzkie siły witalne, a teraz... minęło prawie 10 miesięcy od narodzin mojej córci a ja nie daję rady.Stałam się strasznie roztargniona, wychodzę na spacer i za chwilę wracam żeby sprawdzić czy zamknęłam drzwi (tak codziennie), dorabiam sobie sprzątając raz w tygodniu i ostatnio zasnęłam przy sprzątaniu (dobrze że właścicielka nie przyszła :))). Mogłabym tak pisać i pisać !!! ale nie chcę was zamęczać.Napiszcie mi czy miałyście,bądź macie taki spadek formy i jak się ratujecie by nie zasnąć idąc po parku z wózkiem?? (tez mi się zdarzyło ostatnio).pozdrawiam mamizuzizi
anaisia
2005-04-23
12:09:38
Email
Ja też miałam taki dół jak Tymon miał 10-12 mies. Nic mi się nie chciało, cały dzień marzyłam żeby się zdrzemnąć, usiąść, a on akurat wtedy zaczynał chodzić, ciągle się przewracał więc ja non stop za nim, wieczorem padałam na twarz. Ale potem nagle jakoś mi to zmeczenie samo minęło, albo przywykłam...Może spróbuj jakis preparatów witaminowych, herbatę mate? Pozdrawiam!
kyja
2005-04-24
08:28:29
Email
hej! ja tez tak miałam zimą, potrafiłam siedzieć w podżamie do południa, nie gotowałam obiadu ( byłam na urlopie wych.), kompletnie nic mi się nie chciało.Robiłam wszystko przy Misiu i nic poza tym.Z nadejściem wiosny jest lepiej:-)Ale nie zapomnę tej enrgii zaraz po urodzeniu dziecka-przez 3 miesiące miałam siłę wstawać w nocy nawet przy lekkim szmerze dochodzącym z łóżeczka dziecka, itp.A teraz zdarza się,że nie słyszę jak dziecko w nocy domaga się piersi ( śpi z nami w naszym łóżku);-]]

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum