szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Już 3 lata działa nowe forum:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Agata
2008-01-10
Email
To wydareznie będą pamiętać głównie "stare wiedźmy". Dokładnie 10 stycznia 2005 roku ruszyło nowe forum.
A pamiętacie to stare??? Szkoda, że można do niego zajrzeć - tam też zostawiłyśmy kawał naszej historii.
W każdym bądź razie uświadomiłam sobie ile to już czasu się znamy i ile osób tu było i odeszło....a ile wspaniałych znajomości zostało.
Sciskam Was dziewczynki i trzymajmy się tak dalej - i te stare forumki i te nowe:)


Eryka
2008-01-10
12:40:03
Email
Agatko! Ściskam Cie serdecznie i gratuluję drugiego dzidziusia. Doczytałam w biegu, że jest już na świecie. Ja również pozdrawiam serdecznie wszystkie "stare" kochane wiedźmy i oczywiście młode też. Niestety zagladm rzadko, bo sie przeprowadzilismy i nie mam dostepu do netu w domu. Jednak pamiętam o Was wszystkich, Drogie internetowe ciocie i o Waszych dzieciaczkach również. To forum jest wspaniałe:)
Julia
2008-01-10
13:11:48
Email
Ja również się tu dopiszę bo też pamiętam, jak się zaczęłam wpisywać jeszcze na starym forum jesienią 2004 roku, po urodzeniu Bartka. Wtedy miałam problemy z netem i bardzo ubolewałam nad tym, że nie mogę pisać częściej. Pamiętam jak Kamila do mnie wtedy napisała z pytaniem, czemu się nie odzywam i pamiętam, jakie to było miłe :o) Dziewczyny nie raz sobie myślę, jakie to niesamowite tak się kumplować, kiedy się nigdy nawzajem na oczy nie widziało, no nie? Czasem mnie nachodzą takie refleksje a teraz Agata sprowokowała do napisania o tym :o) Fajnie Was mieć kobity i tak sobie czasem poplotkować albo pożalić się w trudnej sytuacji. Szczerze mówiąc tak się związałam z Wami i z tym forum, że nie wyobrażam sobie życia bez tego :o) Pozdrawiam więc wszystkie dziewczyny, a szczególnie serdecznie: Kamilę, Agatę, Kyję i Sylwię (która ostatnio nie pisze) :o)
andzia
2008-01-10
20:38:59
Email
ojj to juz 3lata czas szybko pedzi...Szkoda ze nie mozemy odczytac starego forum. Sporadycznie pisze bo nie mam bardzo dostepu do neta-zreszta nigdy za duzo sie nie udzielalam ale uwielbiam Was czytac i obysmy tak dalej trwaly POZDRAWIAM WIEDZMY I NOWE FORUMOWICZKI
kyja
2008-01-12
21:19:00
Email
szybko czas leci;)))w lutym minie 4 lata odkąd znam to forum:) zżyłam się z nim i z Wami:)pewnie z czasem trzeba będzie założyć dział dla dzieci, które zaczynają edukację szkolną, hihi;)))pozdrowienia dla wszystkich forumek, szczególnie tych "najstarszych";))))
bea161
2008-01-25
20:39:53
Email
witam szystkich. od 4 miesiecy jestem podwijna mama. Maly zle sypia w nocy, karmiony jest butelka, ma alergie na kuzr roztocza, rumianek, ale Pani doktor nie dala mi zadnego lekarstwa. W nocy budzi sie co godz. Ja 1,5 miesiaca wracam do pracy. Pomozcie!!!
ciekawa
2008-01-26
22:34:50
Email
Beatko on napewno nie jest głodny-jeśli dostaje mieszanke-spróbuj dać mu wody do pocmokania. Nasti tak sie wybudza i często woda gasi jej pragnienie i dalej spi.
kyja
2008-01-27
21:12:07
Email
Mój smyk, od 5 do 8-9 m-ca życia budził się min. 2 razy w nocy na cyca-no, ale jadł właśnie cyca, a mleko ludzkie ma mniej kalorii niż mieszanki.Wcześniej-do 4 -5 m-ca budził sie równo co 1,5 h na cyca, po 3 miesiącach takiego maratonu przestałam się budzić-mąż musiał mnie budzić na karmienie;)nie wyrabiałam:)Może teraz właśnie Twój maluszek ma większe zapotrzebowanie na kalorie? piszesz,że jest uczulony na roztocza kurzu -robiłaś testy? czy to po prostu zaobserwowałaś?
pinkie
2008-01-28
10:04:07
Email
Bea, zapytaj lekarza o fenistil w kroplach - to się podaje na noc zamiast zyrtecu i działa przeciwświądowo. Nam to alergolog zawsze przepisuje, dzięki temu mały spi spokojniej
kyja
2008-02-05
11:23:01
Email
pytam o te badania, bo o tym,ze mam silną alergię na roztocza-kwalifikującą się na odczulanie-dowiedziałam się z miesiąc temu podczas testów skórnych.Całe życie uważałam,że kichanie przy wertowaniu książek czy katar, kichanie podczas walk na poduszki jest normalne;)))
kyja
2008-02-05
11:38:13
Email
fenistil w kroplach chyba jest bez recepty-przynajmniej był z 2 lata temu
Kamila
2008-02-08
09:50:41
Email
Kyja, co Ty tutaj o fenistilu piszesz ;) babeczki, my te stare wiedźmy to już chyba ponad 4. lata tutaj urzędujemy :D nie ma dnia żebym tutaj nie zajrzała :) Pozdrawiam Was serdecznie, szczególnie: Agatę, Kyję, Julię, Sylwię, Sylwetkę, Iśkę, Agę74, Ciekawą, Samalandrę, Migotkę, Moniśkę i całą wspaniałą resztę!!!
sylwia
2008-02-08
22:02:42
Email
Kamila! masz rację, to juz cztery lata! Kiedy to minęło? Mozna się zżyć ze sobą, prawda? Z Elą sie spotykam, Z Agatą na wakacje się umawiamy(co prawda jeszcze nam się nie udalo), ale plany były :)). Super, że jesteście!!!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum