szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - ROZPIESZCZONA!!!!! CO Z TOBĄ??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2008-01-03
Email
Rozpieszczona, co u Ciebie?Napisz,jak żyjesz, co u Was?Mam nadzieje, ze wszystko gra i ze dostrzeżesz ten temat i sie odezwiesz. Pozdrawiam serdecznie!
Rozpieszczona
2008-04-10
12:31:11
Email
Hejos:)Co dobrego u Was?Pozdróweczka
Rozpieszczona
2008-04-10
12:43:19
Email
Przepraszam, że się nie odzywałam, raz że nie mam już internetu a dwa, tyle się wydarzyło,że dopiero teraz jestem w stanie wygospodarować chwilkę. chciałam koniecznie podziękować Wam za wsparcie i dobre słowa kiedy strasznie się bałam...Urodziłam Oliwię 8 listopada,ledwo zdążyłam do szpitala:)Poród trwał godzinę i 18 minut, Mała miała 2750 wagi i 54 cm,od razu trafiła do inkubatora. Powiem Wam,że byłam tak szczęśliwa,że już rodzę,ze wogóle się nie balam a,że jestem uparta jak osioł to mobilizowałam wszystkie siły bez wzgledu czy juz chciało mi się zemdleć z bólu, było super;)Później,za jakis tydzień okazało się jednak,że coś z Malutką zaczyna się dziać niedobrego,miała coś w rodzaju bezdechu,nie mogłam jej wybudzić ze snu,robiła się sino blada:(Załamka totalna,kilka razy pogotowie aż wreszcie Oliwka trafiła do szpitala:(Musiala być monitorowana. Nie chcę już nawet tego wspominać,mialam deprechę na maksa, bałam się okropnie,że Ją stracimy,nikt nie wiedzial z lekarzy co się dzieje.:(Ale od tego czasu minęło już 5 miesięcy i odpukać w niemalowanego laptopa jak narazie sytuacja się stabilizuje,choć i tak cały czas mam obawy i kontrolujemy serduszko u kardiologa.Całujemy WAS!!:):*
Rozpieszczona
2008-04-10
12:47:51
Email
a oto Liv:)

ciekawa
2008-04-10
16:39:30
Email
Och cudna:):):)
Kasia:)
2008-04-10
17:03:57
Email
śliczna,duzo zdrówka dla Niej!!!!
Rozpieszczona
2008-04-10
18:02:38
Email
Bardzo dziękujemy:)
Wikusia
2008-04-14
21:39:21
Email
Rozpieszczona nie mialam nigdy przyjemnosci z Toba porozmawiac, ale teraz wlasnie przeczytalam twoj wpis i nagle na dole zobaczylam zdjecie twojego sloneczka i normalnie sie poplakalam.
Chcialam tylko napisac, ze Zycze Ci aby wiecej sie cos takiego nie powtorzylo, a malutka byla zdrowiutka jak rybka. Pozdrawiam.
Joanna26
2008-04-14
22:09:43
Email
Rozpieszczona, nawet nie wiesz, jak sie ucieszylam, widzac Twoje odpowiedzi!Oliwka jest cudna, trzymam kciuki, zeby wszystko bylo w porzadku, duzo przeszlyscie. Pozdrawiam najserdeczniej! Gdybys chciala kiedys cos napisac, to moj mail: joanna2_6@o2.pl Usciski!:)
ciekawa
2008-04-14
22:48:54
Email
Rozpieszczona dołącz do mamusiek w dziale niemowlaczków;) I koniecznie zaglądaj do tematu majowo-czerwcowego:)
ADA
2008-04-15
17:32:15
Email
Rozpieszczona mnie też dawno nie było na forum.Tobie i Oliwce życzymy wszystkiego dobrego.Niech mała zdrowo rośnie.Ada i Oliwka.Moja Oliwka ma już 2,5 roku.Pozdrawiamy.
Rozpieszczona
2008-05-14
11:28:47
Email
Dziękujemy Wam przeogromnie za ciepłe słowa!!:)Sciskamy i całujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze!!Dużo buziaczków!!:):*
Rozpieszczona
2008-05-14
11:47:32
Email
Dziękuję Joasiu, na pewno napiszę, CAłujemy WAS!:*

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum