szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - SYLWESTER


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2007-11-06
Email
Hej kochane! Myslę już o sylwestrze haha gdzie się wybieracie??? Znalazłam fajną ofertę i chyba skorzystamy z niej z mężem. ZObaczcie same, dużo atrakcji, nowi ludzie, wycieczki, aquapark a cena myślę przystępna! 4. lata temu byliśmy w Karpaczu, zachaczyliśmy o Czechy i Pragę.. było bosko... czekam na Wasze propozycje! http://www.ultram.pl/strona.php?27187
sylwia
2007-11-06
17:34:38
Email
Fajna oferta. Nie znam tego hotelu, ale objeździłam połowę Litwy i szczerze wam polecam. Litwa jest piękna. Polecam tez Pałągę, ale latem. Buziaczki
ciekawa
2007-11-06
20:20:37
Email
a ja chce bal-wielki wystrzałowy bal ze znajomymi-o 12 maż jak kopciuszek pakuje sie do autka i pędzi na trocie do słupska a ja chce zostać na balu:)
Agata
2007-11-07
09:25:08
Email
Kamila......nie rób mi chęcia na sylwka......bo o ile nie spędzę go na porodówce....to pewnie będę się już ledwie co kulać:)
Wikusia
2007-11-11
22:39:10
Email
Dziewczyny ja bardzo polecam sylwester na promie Unityline. Plynie ze Swinoujscia do Szwecji, tzn. w noc sylwestrowa jest zacumowany na redziec a dopiero nad ranem wyplywa w rejsc. Impreza trwa w dzien sylwestra i jeszcze na drugi dzien jest organizowna dyskoteka. ja bylam dwa lata temu placilismy z mezem po 400 zl od osoby plus 80 za samochod na statku. W tym jest kabina dwu osobowa jedzenie do bolu naprawde pisze do bolu. My bawilismy sie do rana i do rana non stop donosili jedzenie jak czegos zabraklo. Gorzej z piciem wiec trzeba sie troche samemu zaopatrzyc, ale ogolnie na drugi dzien tez jest sniadanie i obiado kolacja i nastepnego dnia przed zejsciem ze statku sniadanie. Impreza prowadzona byla przez super wodzreja haha, dwie sale do tanczenia i co najwazniejsze nikt sie z tamtad nie zerwie haha chyba ze do kabiny. A tak na powaznie to naprwde bylo super i nie jest drogo wlasnie sie zastanawiamy czy w tym roku tez tam nie zabawic, ale wiemze juz trzeba sie zhalszac bo z roku na rok jest coraz gorzej z miejscami.
Goga66
2007-11-12
10:18:31
Email
No dla mnie 800 zł za dwie osoby to nieco drogo :( Inna sprawa, że nie przepadam za balami chociaż kocham rejsy. My generalnie uciekamy przed Sylwestrem zazwyczaj poza Wawkę i podsumowujemy rok szampanem ale bez innych atrakcji. Chyba tak najbardziej lubimy. Kiedyś był to domek na mazurach na 8 osób i gra w scrabble staro- i noworoczna. Innym razem Kudowa i wieczór z gospodarzami chociaż mieliśmy ochotę połazić z butelką szampana po ulicy ale mili gospodarze nas wyłapali po drodze. Jeszcze innym Białowieża itp. Od urodzenia Zu jest gorzej. No i z kasą ostatnio też nie najlepiej. Planowaliśmy Zwierzyniec, gdzie b. tanio wychodziło w jednym z pensjonatów ale po rozkoszach SPA możemy sie nie wyrobić :) Kocham też Sylwestry w łóżku z bąbelkami więc przeżyję :)
Anna
2007-11-15
14:25:40
Email
Ja też za balami nie przepadam (chociaż ta oferta robi wrażenie), chyba że zebrała by sie naprawdę fajna paczka. Kidyś mielismy taki fajny skład w którym spotykalismy sie właściwie tylko na sylwestra. Zawsze w górach (z Krakowa mamy niedaleko) warunki bywały różne, ale raczej bez luksusów, sylwester bez zbednych kreacji, ciepłe swetry i wygodne spodnie często nawet narciarskie. Kultowa zabawą były kalambury i obowiazkowo sztuczne ognie o północy. Czasami parę tygodni po sylwestrze spotykalismy się u kogoś na czymś w rodzaju poprawin i umawialiśmy się na następny rok. Tak było przez 5lat, ale jak zaczęły rodzić się dzieci wyjazdy się skończyły. Może jak maluchy podrosną to stara tradycja znowu odżyje?
pinkie
2007-11-15
15:15:08
Email
Ja też lubię kameralne sylwestry w sympatycznym gronie :) Nie lubię balować w tę noc. Ale rejs statkiem w poszukiwaniu Zorzy Polarnej, to byłaby atrakcja . Gdybym miała możliwości, spędzałabym sylwka podróżując, za kazdym razem do innej 'głuszy'.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum