szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Basia.26 - gdzie jesteś???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2007-09-19
Email
Basiu, odezwij się! Nie dajesz znaku życia... pisz tu szybko co u Was!
Basia.26
2007-09-27
10:00:30
Email
ooo Kamilko tak mi miło, że sie o mnie upomniałas ;) wybacz, ale zupełnie przeoczyłam ten temat;) to zabawne, ż mój nick w temacie, a ja ślepota, nie zauwazyłam;) dopiero teraz, po przeczytaniu wpisu w ątku o budowaniu poszukałam i... no prosze, szukałaś mnie faktycznie;) teraz mam trochę zajęć, projekt ogrodzenia, wybranie przeseł, jeżdze do pracy, bo kierowniczka na urlopie to ją zastępuję... no i tak cale dnie mam wypełnione, ze już mi się nie chce na kompa siadać ... dalej w temacie o domkach :) dzięki za pamięć :)
Kamila
2007-09-27
10:52:42
Email
No! W końcu doczytałaś! Fajnie, że jesteś :)
polishgirl
2007-09-27
21:19:30
Email
Basia, lutówki tez o Tobie pamietają. Napewno jesteś bardzo zajeta i dlatego nie wchodzisz na forum. Ale jak juz wejdziesz to mogłabyś chociaz jedno zdjecie wkleić jak Twój mały przystojniaczek urósł. jestem bardzo ciekawa. Dawno go nie widziałam. Pozdrowienia
Basia.26
2007-10-25
07:48:01
Email
cześć dziewczyny:) alez mnie tu nie było, strasznie się stęskniłam:) postaram się wdrozyc w temaciki, całusy dla was :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum