szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - porwana gabka na pałąku wózka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
pinkie
2007-09-14
Email
Gąbka na rączce zupełnie się porwała. Nie pomogły sklejanki tasmą izolacyjną. Czym można to zastapić?
bea1978
2007-09-14
11:06:50
Email
Może zajrzyj do sklepu gdzie kupowałaś wózek i beda w stanie Ci sprowadzic nowa gąbkę?
pinkie
2007-09-14
11:19:05
Email
W sumie wolałabym juz coś innego, bo gąbka w Xlanderach jest bardzo kłopotliwa. ALe może w sklepie mają jakieś inne gumy. Pytam tu, bo czasami sa prostsze i tańsze sposoby niż zamawianie w sklepie.
bea1978
2007-09-14
11:21:09
Email
Domyśliłam sie ale tylko ten jeden sposób przyszedł mi do głowy :)
bea1978
2007-09-14
12:10:58
Email
OO mam nastepny hihi może masz taka zabawkę dla malego, hmm jakby to opisac, są takie sprężynki pluszowe, dżdżownice i jakieś tam inne. Może coś takiego zawiniesz na rurkę, mały się będzie przy okazji miał czym bawic, fakt że będzie to pewnie ściągał ale po czasie mu się znudzi i będzie słuzyło jako ochrona i ozdoba :)Może pomysł nie z tych superowskich ale właśnie spojrzałam w zabawki synka i tak jakoś o tym pomyślałam :))
pinkie
2007-09-14
12:12:30
Email
hahaha! Ale mnie chodzi o rączkę, którą ja prowadzę wózek ;) Nie o tą barierkę dla dziecka
bea1978
2007-09-14
12:14:56
Email
Jessssulu ale gafa hahaha
bea1978
2007-09-14
12:17:22
Email
Nie wiem czemu mi się skojarzyło z barierką hihi Z raczką to i ja miałam problem w głebokim wózku, miałam taką zawiniętą gąbeczke przez cała długosc, też podklejałam klejem, taśmami i nic nie pomagało, bo ciągle się odklejało :( Ja Ci nie pomogę, już wiecej sie nie główkuję :))
Magdalenka
2007-09-14
13:48:57
Email
ja mam bardzo dobre doswiadczenia z graco. raz popsulo mi sie kolo (blokada w przednim kole wypadla) a potem styropian z fotelika pekl. zawsze do nich dzwonilam i po kilku dniach mialam nowe czesci, nieodplatnie oczywiscie. ja na twoim miejscum nie szlabym do sklepu zamawiac, tylko zadzwonila bezposrednio do producenta. zawsze tak robie jak mam z czyms problem, nie ide do sklepu bo tam robia problemy, a producentowi zawsze zalezy na dobrym imieniu i wymiiaja wadliwe czesci.
pinkie
2007-09-14
13:52:55
Email
ok, dzięki dowiem się, chociaz naprawdę wolałabym coś innego, bo to słynna wada wózków X-lander, ze te gąbki się rwą.
pinkie
2007-09-14
14:39:49
Email
Właśnie dzwoniłam do sklepu i okazało się, ze producent już zadbał o klientów, bo można w sklepie wymienić tę gąbkę na coś lepszego, zupełnie za darmo. Dzięki za naprowadzenie ;)
mayasun
2007-09-14
22:04:08
Email
To dobrze, ze zrobią to bez problemu i za darmo, bedziesz miała oryginalne. Czytając wpisy chciałam ci zaproponować otulinę do rur z ciepła wodą, sa piankowe :) mnogłyby śmiało zastąpić gąbkę hehehe, ale masz już oryginalne..

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum