szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Prezent na roczek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agusiaaa
2007-08-09
Email
Witam! Niedługo mój synek będzie miał roczek - wszyscy pytają mnie o prezent. Czy macie jakies godne polecenia zabawki??? Bardzo proszę o radę
aneta76
2007-08-09
22:58:24
Email
Może autko, które dziecko odpycha nóżkami, fajne są też rowerki takie z kijkiem z tyłu i z oparciem na nóżki, gdy dziecko nie umie jeszcze pedałować, proste puzzle piankowe, moja mała bardzo je lubiła układać... Cóż dużo zależy od tego ile kasy chce się na prezent przeznaczyć, czy ma być to jedna rzecz na którą się składa więcej osób, czy kilka mniejszych prezentów. Mali mężczyźni lubią majsterkować, może jakiś zestaw do "robót budowalnych", albo taki zestaw z Ikei bodajże drewienko z patyczkami i do tego młotek do wbijania, moja córka do tej pory bawi się tym, jak jesteśmy w odwiedzinach u jej kolegi
pinkie
2007-08-10
11:22:12
Email
jaki prezent na roczek? Ja zawsze proszę o książeczki. Mój Tomus uwielbia domek-sorter z Chicco. Dostał tez kierownicę z bajerami, którą można przyczepić w samochodzie lub do wózka.
mayasun
2007-08-11
17:53:37
Email
Moja córeczka dostała taki samochodzik, ale jest nim średnio zainteresowana. Rowerki sądzę, że są przebajerowane, widać na spacerach jak potem rodzice noszą dzieci na rękach i pchają ten rowerek pusty. Książeczki są ok, ze sztywnymi kartkami z bajakmi albo obrazkami. Można siedzieć z dzieckiem i pokazywać mu co jest na obrazkach itd. Mój rocznaik bardzo lubi pchać wózek zabawkowy. Możesz poprosić o zetsaw klocków, tych dużych (najlepiej w skrzyni :) ) Ostatnio kupiliśmy jej klocki farme z traktorem, wywrotką, koniem, płotem drzewkami - tym lubi się bawić. Wkłada sobie do wywrotki różne rzeczy, przewozi i wywraca. Może potrzebujesz hustawki do zawieszenia na futrynie. Taka kierownica to też fajny pomysł, albo domek z drzwiami, oknami, gdzie można włożyć kluczyk. Nawet nie bedziesz wiedziała kiedy, a twój maluch zacznie sie interesować zabawkami manualnymi.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum