szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - KUCHENKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Joanna26
2007-07-09
Email
Dziewczyny,czy znacie jakis srodek (albo jakas babcina metode),ktory sprawdzilby sie do wyczyszczenia kuchenki za stali nierdzewnej,takiej srebrnej?Mamy paskudna twarda wode,porobily sie okropne plamy,ni to kamien,ni to nie wiadomo co i niczym tego nie moge usunac.
Goga66
2007-07-09
15:23:43
Email
Joasiu - w temacie środki czystości jest chyba to samo puytanie i odpowiedzi:http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=2&id_tem=3407&str_nr=1
Joanna26
2007-07-09
15:49:22
Email
No rzeczywiscie,tyle ze mnie chodzi nie o czyszczenie takie na co dzien,a o plamy zatwardziale.Ale sprobuje tego dra jakiegostam:)moze on pomoze:)
Dorota
2007-07-09
16:12:35
Email
Joanna, spróbuj środkami do usuwania kamienia, typu cillit jakiś tam (takie do armatury). Świetny też jest niemiecki ANTIKAL. Ja czyszczę nim wszystko co jest ze stali, chromowane baterie w łazience i zlewozmywakowe.
lidiamital
2007-07-09
21:25:49
Email
Joasiu spróbój zrobić test w jednym miejscu rozrób sodę oczyszczoną na taką papkę z wodą. Spróbuj najpierw na małym fragmencie zostaw na 15 minut i sprawdź czy nie odbarwi jeśli zadziała to na całość. Ja mam płytę ceramiczną ale u siostry działa.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum