szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Środki czystości


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polishgirl
2007-07-02
Email
Dziewczyny mam nadzieję że wątek nie wyda się wam zbyt głupi, ale nie mogę sobie poradzić z wyczyszczeniem okapu i kuchenki srebrnej. Nie wiem czy to jest stal nierdzewna. Kupiłam juz Cif taki srebrny własnie do stali nierdzewnej, ale guzik, wcale fajnie nie czyści okapu, jedynie baterie (krany) , to fakt bardzo ładnie sie świecą. Dziewczyny może macie jakieś sprawdzone sposoby i godne polecenia środki czystości, to napiszcie. Dzieki z góry
bea1978
2007-07-02
11:00:28
Email
Ja czyszcze okap "Ajaxem"multi purpose, jak zostaja smugi to prysnę "prontem" do mebli, śmieszne to może, ale jest czysty i bez smug :)
Kamila
2007-07-02
11:01:50
Email
Ja też czyszczę Prontem, tylko tym niebieskim, nie brązowym. Efekt-super!
bea1978
2007-07-02
11:04:19
Email
No właśnie niebieski, nie mam go w tej chwili i dlatego nie mogłam podac nazwy.:))Powiem szczerze, że nawet nigdy nie czytałam co na nim pisza, mąż zaczał go stosowac i działało, wiec juz przy nim zostalismy, wszystko lśni :)
Basia.26
2007-07-02
16:22:52
Email
ja to załatwiam windowsem do szyb;) też wszystko schodzi jak na zawołanie;)
lidiamital
2007-07-03
14:09:30
Email
DR BECKMANN ŚRODEK DO CZYSZCZENIA STALI SZLACHETNEJ SUPER POLECAM! Nie tylko do kuchene ale i garnków! Cena między 8, a 10 zł
polishgirl
2007-07-04
21:30:07
Email
Dziewczyny niestety nic nie podziałało na ten okap. Wypróbowalam wszystkiego co pisałyście. Lidia kupiłam dzisiaj tez Dr Beckamna promocji za 6 zł z wielka nadzieją. Ale niestety okap dalej ma smugi. Kuchenka - fakt pięknie lsni, ale ten okap... Nie wiem czy go nie załatwiłam olejem, bo kiedys koleżanka mi poradziła żeby kuchenke i okap srebrny przetrzeć oliwą na koniec i będzie sie błyszczeć, to prawda błyszczał sie ale , potem zmyc to było ciezko. No nic z góry dziękuję za podpowiedzi.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum