szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Drzwi z szybą mleczną hartowaną


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Basia.26
2007-06-19
Email
dziewczyny mam pytanie, odnośnie drzwi tego typu http://domownik.kqs.pl/index.php?d=produkt&id=300&PHPSESSID=8a5aa4ce742b5b19134c479ab9d7fca0 z PORTY, majace szybe matowa hartowana, czy takie drzwi nadaja się do łazienki?? słyszałam opinie, że niby przez tą szybe nic nie widać, nawet konturów osoby znajdującej się w łazience. czy któras ma jakieś doświadczenie w tej materii?? bardzo mi sie podoba ten styl drzwi, jednak nie ma w ofercie drzwi z jedną szybką u góry, tylko do pokoi sa z szerokimi szybkami, a do łazienek z takimi własnie wąskimi. nie ukrywam, że determinuje mnie również cena, potrzebuje 17 raz drzwi, więc koszt ogromny. napiszcie czy któraś ma jakieś doświadczenie z taką szybą. czy faktycznie przez nia nic nie widać?? nie chcę potem żałowac i wieszać na drzwiach ręcznik za kazdym razem jak tylko pójde się kąpać... trochę to nieskładne, ale mam nadzieję, że w miare zrozumiałe ;)
Magdalenka
2007-06-19
13:57:26
Email
my mielismy kiedys w mieszkaniu drzwi z porty. jest ok, dobrze te szyby kryja. ale jezeli sie wahasz, to mozesz do lazienki wziac z szybami do polowy. i po klopocie. styl podobny bedzie do reszty drzwi w mieszkaniu wiec nie sadze zeby byl jakis zgrzyt stylistyczny. my tak mielismy zreszta.
Basia.26
2007-06-19
14:28:54
Email
tak, wiem własnie, tylko że akurat w tym stylu nie mają takich drzwi z szybkami do połowy. to strona ze wszystkimi modelami w tym rodzaju... http://domownik.kqs.pl/index.php?d=katalog&k_id=90 natomiast dla przykładu w stylu PORTA NOVA jest do wyboru i koloru. z szybkami, bez szybek, do połowy szybki http://domownik.kqs.pl/index.php?d=katalog&k_id=54 ech juz sama nie wiem. a co myślicie o tych drzwiach http://domownik.kqs.pl/index.php?d=produkt&id=268 . z tego modelu jest wszystko, ale jakoś te z pierwszego linku mnie urzekły.
Magdalenka
2007-06-19
17:09:27
Email
basiu, z tego co pamietam to to szklo naprawde dobrze kryje, widac jedynie plame swiatla, nawet konturow sylwetki nie widac. przy zapalonym swietle gola osoba to jasna plama podluzna. bez obaw mozesz wziac te drzwi. a widzialas je w salonie wystawione? moze maja taki pokoj stylizowany na lazeinke ze mozna mniej-wiecej zobaczyc ile swiatla przebija. poza tym te drzwi wstawione naprawde pieknie sie prezentuja. polecam.
Kamila
2007-06-19
20:46:26
Email
Basiu, drzwi z tą szybą są super! Mam 2, pary takich w domu a już na wieś kupiliśmy także ok 15. szt. właśnie do łazienek z szybami mlecznymi :) Są super, nic nie widać, dosłownie nic i są wygodne w utrzymaniu - szybko się myją. Pozdrawiam!
Basia.26
2007-06-20
07:00:34
Email
dzięki dziewczyny za rady, klamka zapadła, dzis zamawiamy te drzwi. w kolorze ORZECH ciemny. bardzo mi sie podoba WENGE, ale jest tylko jako okleina naturalna i te drzwi są CHOLERRRRRNIE drogie. do pokoi całkowicie przeszklone, oczywiście szybka mleczna :), do łazienek z jedną szybką, a przejscie do garazu i piwnicy- pełne. jeszcze raz dziękuję, fajnie, że można sie was doradzic:) całusy:)

sylwia
2007-06-20
09:36:14
Email
Śliczne drzwi, mnie tez sie takie zawsze bardzo podobaly, ale niestety do stylu mojego domu nie pasują, ponieważ urządzamy chałupinkę w starym stylu. Zbieramy stare przedmioty, ale takie drzwi też mi sie bardzo podobają. Pozdrawiam! Doskonały wybór Basiu!
polishgirl
2007-06-21
20:26:04
Email
Hej Basiu. Ja mam dokładnie takie drzwi, w kolorze wenge. W pokojach z czterema szybami a w łazience z jedną. Nic kompletnie przez nie nie widać sa bardzo ładne. Jedyny minus to , że widac na nich kurz ;-)) zresztą niestety na wszystkich mablach co kupilsmy wlasnie wenge widac kurz, takze pozostaje mi codzinne scieranie heheh. A tak wogóle to coś nasze lutowe niemowlaczki ucichły , nie mamy czasu. Ja dzisiaj weszłam na kompa żeby coś sprawdzić a tak to nie ma czasu, a wieczorem to juz mi się nawet nie chce ze zmęczenia. Pozdrawiam cieplutko
Basia.26
2007-06-22
07:12:24
Email
hej dziewczyny, dzięki za odpowiedzi:) sylwio mój tata właśnie narzeka, że taką koszarową prostotę wprowadzam do domu;) na pewno byłby bardziej zadowolony stylem cieplejszym, niż takim nowoczesnym, z ostrymi krawędziami. pamietam, ze w PRL-U wszystko było kwadratowe i czasem mi się smiac chce, ze wracamy do tego;)
Polish no na prawdę gdzies te nasze niemowlaki przepadły, pewnie dlatego, ze to juz dzieci sa, hihi;) bardzo mi sie podoba kolor wenge, ale jak juz pisałam, z Porty to za duży koszt dla mnie, bo potrzebuje ich aż 17 szt, a występuje tylko w okleinie naturalnej. z jakiej firmy ty brałas te drzwi?? mam nadzieję, że znajdziesz chwile na odpisanie, pozdrawiamy i ściskam mocno ciebie i Maksima:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum