szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - zmęczona


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
sylwetka
2007-06-05
Email
Cześć Kobitki. Mam dość. Chorób, chorowania, kurowania, leków-sreków, antybiotyków, lekarzy, autorytetów, ich braku, braku zaufania,nadmiaru zaufania, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Biorę 3 antybiotyk w misiącu i jestem też po jakiś sterydach. Mała i mąż grypa żołądkowa i tak wkoło. Głowa mi pęka, chcę odpocząć od chorowania jakiegokolwiek..............buuuuuuuuu
ciekawa
2007-06-06
09:09:26
Email
Bidulko to masz nieciekawie:( Moze jak się lepiej poczujesz zafunduj sobie masaż u dobrego masażysty, albo skocz do jaskini solnej czy na jakiś zabieg do kosmetyczki-pomoże sie wyluzować i zebrać nieco siły.
Kamila
2007-06-06
10:00:07
Email
Sylwetko, kochana! Tak mi Ciebie szkoda, maluchu! Wiem, co czujesz, ja czasem też mam wszystkiego dosyć.. jak mi Kinia daje w kość.. a Konrad krzyczy i krzyczy, to też mam chęć rzucić to wszystko wpindu... ale kochana, minie to wstrętne choróbsko, wstanie słonko i będzie dobrze! Trzymaj się!!!
Julia
2007-06-06
10:05:59
Email
Sylwetko biedna, strasznie współczuję :o( Kurcze, chyba przez to, że zimy w tym roku nie było, te wszystkie choróbska sie panoszą, bardzo dużo ludzi co chwila choruje. Ja teraz jestem w ciąży i juz 4 razy byłam chora, teraz mam w kazdej chwili urodzic a przypętał mi się wirus zołądkowy, od Bartka się zaraziłam a on ze żłobka. Masakra!! :o( Trzymajcie sie jakoś. A swoja drogą, kurwicy dostaję, jak muszę co tydzień wydawać po 50-100 zł w naszych zajebistych aptekach.
Kamila
2007-06-06
12:39:22
Email
Julio... to musisz być ostro wkurzona! A Tobie nie wolno się denerwować! Ja też ze 3. razy byłam na antybiotykach w ciąży z Konradem.. na szczęście nie zaszkodziło.. choć, nie powiem, bałam się.. a Ty kiedy masz zamiar urodzić??? Jeśli to chłopak, to pewnie się spóźni :) pozdrawiam!
MoNiSiA
2007-06-06
19:41:32
Email
Hej, ja na razie zdrowa, ale do niedawna było okropnie ze mną... Nawracające anginy ropne. Skończyło się na pobycie w szpitalu (pisałam już o tym)... Ostatnio miałam iść na ponowny zastrzyk z debecyliny. Do pełnych 6 tygodni brakowało 2 dni! I co? I skończyło się na kolejnym antybiotyku... :-( Wiem co to znaczy kiedy ma się tego serdecznie dość, chce się być zdrowym, cieszyć się spacerkami, świeżym powietrzem, radością z bycia z dzieckiem, itd. Powiem jedno, będzie dobrze, bo musi być... Trzymaj się cieplutko! Przesyłam całe mnóstwo pozdrowień i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
sylwetka
2007-06-06
22:35:36
Email
Dzięki dziewczyny za jakże potrzebne mi słowa otuchy i zrozumienie.Na razie trudno u mnie szukać okruchów optymizmu,choć teoretycznie wiem,że będzie lepiej,bo musi :-( Pozdrawiam Was wszystkie a szczególnir Ciebie Julio, trzymaj się dzielnie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum