szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dzeń Matki :):):)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agafa
2007-05-26
Email
Kochane mamusie, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) to mój pierwszy Dzień Matki, Guśka ma dopiero 9 miesięcy, ale przy pomocy taty ślicznie złożyła życzenia, nawet dostałam kwiatki i babeczki z truskawkami:):):)i się wzruszyłam...wyjątkowego dnia Wam życzymy i pociechy z dzieciaczków, niech nam zdrowo rosnął, a i zadowolenia z tatusiów i samych rozkoszy:):):)
ciekawa
2007-05-26
09:25:37
Email
Wszystkiego dobrego mamuśki:)

Goga66
2007-05-26
10:45:20
Email
Wszystkim Mamom - także tym, które dzieciaczki mają w brzuszkach - dużo radości z macierzyństwa. Niech życie Wam płynie w rytm muzyki z dziecięcego śmiechu i niech będzie pełne łez szczęscia.

agnieszka74
2007-05-26
10:47:24
Email
Drogie mamusie życzę Wam abyscie miały pocieche i radośc z Waszych maluszków również i tych jeszcze w brzuszku.
Cierpliwości, duzo miłości, zdrowia i usmiechu :))))


kyja
2007-05-27
00:06:42
Email
mamusie z dziemi po obu stronach brzuszka:-))! z okazji naszego święta życzę Wam=Nam zadowoleni z macierzyństwa i pociechy z z pociech;-))) i mniej zmartwień, więcej radości:-))) Moje dziecko -niemal 3 lata - 2lata i 10 m-cy -powiedziało mi dzisiaj ( i wczoraj ) wierszyK: "mamo mamo coś Ci dam-dam Ci serce, które mam,a w tym sercu róży kwiat-mamo mamo żyj 100 lat!", Czego i Wam życzę:-)))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum