szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - INFORMACJA PRASOWA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2007-05-13
Email
Dziewczyny powiecie,że jestem szalona,że pisze do Was z takim problemem.Ale wiem,ze macie niesamowite pomysły i wiedzę z róznych dziedzin wiec liczę ze mi troszkę pomozecie.Musze napisac informacje prasową-takie dostałam zadanie z Public Relations i zupełnie nie wiem jak sie do tego zabrać. Informacja ma dotyczy " NOWE POŁĄCZENIA LOTNICZE Z GDAŃSKA DO____" moge sobie wybrać miejsce.Muszę nadać zrozumiały,intygujący a jednoczesnie inormacyjny tytuł. Najlepiej jesli było by to jakies proste skojarzenie typu" kady kogo interesuje pamaranczowa rewolucja powinien odczuc jej niepowtarzalny klimat. Dzieki stworzeniu nowej linii lotniczej z Gdańska jest to możlwie"Podajcie mi jakies fajne miejsce,mało popularne do którego ta linia mogła by zostac storzona.Bardzo bardzo Was prosze.
andzia
2007-05-17
03:17:11
Email
moze polaczenie z Gdanska do Wenecji...Chcesz przezyc niezapomniane chwile w miescie milosci.To wlasnie Ciebie zapraszamy do skorzystania z naszrgo nowego polaczenia Gdansk Wenecja w ciagu kilku godzin znajdziesz sie ...brak mi slowa....w tym romantycznym miejscu ??Bilety juz od 1zl. Czy jakos tak ...Nie wiem czy zrozumialam dokladnie na czym polega zadanie ...
Migotka
2007-05-17
09:44:25
Email
POLEĆ Z NAMI NA UKRAINĘ. -JUŻ CZAS SIĘ ZJEDNOCZYĆ!!! Polskie tanie linie lotnicze Wizz Air 25 kwietnia 2007 r. ogłosiły, że już od czerwca 2007 r. uruchamiają nową trasę: GDAŃSK – UKRAINA Długo czekaliśmy na możliwość stworzenia tanich połączeń lotniczych pomiędzy Polską i Ukrainą. Problemy z ich uruchamianiem wynikały z tego iż Ukraina nie jest partnerem programu „ otwartego nieba” realizowanego przez członów Unii Europejskiej. Widząc jednak jak dużym zainteresowaniem cieszy się ostatnio ten kraj, uparcie dążyliśmy do stworzenia tego nowego połączenia między naszym krajem a Ukrainą. Mamy nadzieję, że dzięki tej nowo otwartej trasie z Gdańska- Rębiechowa bez przeszkód i oporów będziecie mogli Państwo podziwiać uroki tego kraju i zgłębiać jego liczne tajemnice- powiedziała Ewa Kowalska, dyrektor ds. Komunikacji i Public Affairs w Wizz Air. Wydarzenia „pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie spowodowały, że coraz częściej mówiono o tym kraju w mediach. Polska jednoczy się z Ukrainą, gdyż już za 5 lat razem zorganizuje jedną z największych imprez sportowych – EURO 2012. Fakt ten wzbudził wielkie zainteresowanie tym krajem. Wstydem jest, że tak wielu spośród naszych rodaków ma znikomą wiedzę na temat naszego sąsiada. Ukraina to wspaniały, leżący tuż za miedzą kraj niestety wciąż mało poznany i rzadko odwiedzany przez Polaków. Większość spośród tam podróżujących ogranicza się do odwiedzenia pobliskiego, osławionego w piosenkach Lwowa. Polskim turystom zazwyczaj nie starcza odwagi by zapuścić się dalej- pojechać w głąb tego państwa. Przyczyniła się do tego nie tylko zamknięta przez lata granica, ale także stereotypy i fałszywe opinie o tym kraju. W rzeczywistości jednak państwo to posiada niezliczone zabytki i wspaniałe krajobrazy. Dla tych z Państwa, których znudziły już ciepłe kraje i poszukują silniejszych wrażeń i przygód przygotowaliśmy tą niezwykłą ofertę. Nowa linia z Gdańskiego lotniska w Rębiechowie będzie obsługiwała pasażerów trzy razy w tygodniu- we wtorek, czwartek i w sobotę samolotem ATR 42- 300 z 46 miejscami na pokładzie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy tez niezwykle korzystną promocję biletów lotniczych… nawet już od 1zł. Bilety można juz kupować na www.wizzair.pl Wizz Air rozpoczął swoją działalność 19 maja 2004 roku. Obecnie Wizz Air są największymi w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej nisko-kosztowymi liniami lotniczymi. Wizz Air, który w 2006 roku przewiózł ponad 3 miliony pasażerów, jest również znaczącym graczem na rynku Europejskim. Posiada on flotę złożoną z 9 samolotów typu Airbus A320. Pod koniec lata liczba samolotów wzrośnie do 13. Linie obsługują loty z Polski, Węgier, Bułgarii, Chorwacji, Słowenii oraz Rumunii., a teraz także i Ukrainy. Firma posiada obecnie 7 baz w Europie Środkowo-Wschodniej, a wkrótce otworzy 8 bazę w Bukareszcie. W 2007 roku Wizz Air planuje przewieźć ponad 3 miliony pasażerów z Polski.
Migotka
2007-05-17
09:44:57
Email
Nie wiem czy dobrze,ale tak to zrobiłam
Joanna26
2007-05-17
11:11:44
Email
Super!Tez pomyslalam o Ukrainie,bo malo znana i dosc egzotyczna:)Pozdrawiam:)
Goga66
2007-05-17
11:20:15
Email
Jeśli chodzi o wyjątkowo piękny kraj i jednak mocno egzotyczny dla nas to polecam Rumunię i Mołdawię. Rumunia to perełka. Ale jej piękno jest tylko dostępne tylko dla tych, którzy lubią przygodę i podróż a nie siedzenie w luksusach w jednym miejscu.
andzia
2007-05-17
13:45:24
Email
Swietnie napisane naprawde mi sie podoba nie sadzilam ze to moze byc taka dluga informajca...Pozdrawiam Migotko i powodzenia

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum