szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Zameldowanie czsowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mayasun
2007-05-12
Email
Chcę dać dziecko do żłobka, ale musze być zameldowana przynajmniej czasowo w mieście. Nie mam umowy najmu, właścicelka mieszkania mieszka za granicą i w Polsce się nie zjawia. Mieszkaniem "opiekuje" się jej znajoma, która nie ma żadnych upoważnień. Kontakt z właścielka ma znikomy, jedynie raz na jakiś czas wysyła jej pieniądze z wynajmu. Czy abym była zameldowana wystarczy żeby właścicielka udzieliła pełnomocnictwa tej znajomej? Czy musi przyjechać i osobiście mnie zameldować.
ciekawa
2007-05-12
16:23:54
Email
Pełnomocnictwo wystarczy-pytanie tylko czy w urzędzie będą wymagali pełnomocnictwa po prostu na piśmie czy notarialnego. Musisz zadzwonić do biura meldunkowego i spytać co honorują. Pamiętaj że po zameldowaniu-trzeba ten fakt zgłosić do spółdzielni.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum