szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Tabletki antykoncepcyjne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-05-01
Email
Dziewczyny mam pytanie? Po okresie coązy i karmienia postanowilam znpow sie zabezpieczac środkami antykoncepcyjnymi. Właśnie kończę pierwszy papierek (zostało mi tylko 3) czy już mogę przestać używać prezerwatyw. Czy tabletki juz mnie zabezpieczają?
ciekawa
2007-05-01
17:48:10
Email
zależy jaka to tabletka-poczytaj na ulotce-mini pigułki wymagają dodatkowych zabezpieczeń-normalne nie, od pierwszej tabletki. Tylko producent może to określić.
Magdalenka
2007-05-02
00:16:23
Email
a mnie sie wydaje ze przy normalnych tabletkach przy pierwszym opakowaniu nalezy stosowac dodatkowy srodek. zreszta tak jest chyba napisane na ulotce i mnie takm radzila lekarka, przynajmniej do pierwszej polowy cyklu, kiedy ewentulanie mogloby byc jajeczkowanie.
ANDZIA76
2007-05-02
10:39:47
Email
A moja lekarka mówiła, że jak zaczniesz stosować tabletki od pierwszego dnia miesiączki to one już zabezpieczają, ale racja poczytaj na ulotce bo może każy producent inaczej zaleca. W moich jest właśnie tak napisane, a jak przyjmiesz pierwszą tabletkę 5 dnia to wtedy trzeba się dodatkowo zabezpieczać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum