szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Święto Agaty :)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2007-04-21
Email
Agatko moja kochana! Kończysz dziś 18. latek ;) Z okazji urodzin życzymy Ci, aby udało Ci się wszystko, co zaplanowałaś - fasolek :), żeby nie opuszczała Cię wytrwałość w dążeniu do celu i pogody ducha na co dzień. Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny - co rozwiewa smutki! Kinia, Kondi i Kamila :)
agnieszka74
2007-04-21
10:44:40
Email
AGATO !!!
By się spełniły Twoje życzenia
By się ziściły Twoje marzenia
By uśmiech często gościł na Twej twarzy
Byś zdobyła w życiu, szczyt swoich marzeń
Wszystko co chciałabyś By się zdarzyło
Wszystko czego pragniesz By twoim było...
- Agnieszka z Kubusiem :))

Agata
2007-04-21
12:08:25
Email
Baby moje kochane:) Dziękuję Wam za pamięć i za życzenia.
Ach....trzydziestka na karku......to życie biegnie za szybko, nie sądzicie?
Ale póki co to zapraszam na urodzinową kawkę...a po 22-giej na coś do kawki:)
sylwetka
2007-04-21
15:32:00
Email
No uwierz mi,że się nie gniewam. Życzę nam rychłego spotkania i zapylenia!!! Happy Birthday to You!
mati81
2007-04-21
18:12:25
Email
Agata wiedźmo kochana teraz to dopiero zaczyna się życie;) wszystkiego naj naj naj... spełnienia marzeń i by każdy dzien był piekniejszy od poprzedniego!!!!!!!!! buziaki:DDD marta z zuzią
Agata
2007-04-22
11:32:36
Email
Dziękuję Wam raz jeszcze......no i mam nadzieje, że teraz to się dopiero życie zaczyna...
Sylwia wierze, że się nie gniewasz....właśnie kombinuje coś na lipiec:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum