szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Szczerość?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Ewka25
2007-04-14
Email
Dziewczyny, napiszcie szczerze czy też tak macie-czasem gdy patrzę na jakiegoś brzdąca myślę sobie "słodki, ale...nieładny".Tez tak macie?Co by było gdybym tak napisała np.o którymś z naszych forumowych dzieciaczków?Tak tu u nas słodko...Czasem mam ochotę przekornie zrobić "przerywnik" w tych wszystkich zachwytach...Z drugiej strony nie chciałabym, żeby ktoś napisał o moim dziecku, że brzydkie. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie, wszak "znamy się" już trzeci rok...
AgaDan
2007-04-14
20:45:09
Email
Pewnych rzeczy poprostu się nie mówi.Hans Christian Andersen napisł baśń o Brzydkim Kaczątku i pokazał jak mylne moga okazać sie takie stwierdzenia:) A poważnie i bez okrętnych wypowiedzi to masz rację ale NIKOMU takiej przykrości nie rób. Dla każdego rodzica ich dziecko jest najpiekniejsze i jak któreś Ci się bardzo nie podoba to trzymaj kciuki by wyładniało ale zachwoaj to dla siebie....Pozdrawiamy
Kasia:)
2007-04-14
21:04:23
Email
AgaDan ma racje,dla kazdego rodzica te jego malenstwo jest najpiekniejsze,bo kocha je z calego serducha i chyba najwieksza przykroscia dla matki czy ojca byloby uslyszec cos przykrego pod adresem dziecka...lepiej juz nic nie napisac,a myslec sobie mozna co sie chce :)Tego nikt nie zabroni :)
Ewka25
2007-04-14
21:19:10
Email
No przecież wiem, że dla każdego rodzica jego dziecko jest najpiekniejsze!Najcudniejsze. Pytałam po prostu, czy przychodzi Wam do głowy ww myśl.I nie mam zamiaru pisać, że czyjeś maleństwo brzydkie, bo po co.Przekora taka mnie po prostu naszła. Nie było tematu.
pinkie
2007-04-14
21:19:30
Email
Dodam jeszcze od siebie, że każde dziecko jest inne, gdyby wszyscy byli tacy sami śliczni świat byłby nuuuuudny ;) Ktoś dla ciebie brzydki mnie może się wydać piękny. I odwrotnie. O brzydocie dzieci się po prostu nie mówi, zwłaszcza rodzicom. Właściwie, to o jakiej brzydocie??? Wszystkie dzieciaczki są świetne!
basienka25
2007-04-14
21:29:30
Email
No właśnie Pinkie:)))))
femag
2007-04-14
22:52:45
Email
A mnie się podobają wszystkie dzieci, każde z nich ma coś ślicznego że i tak zwróci moją uwagę(oczy, uśmiech, śmieszna minka, włoski czy nosek albo coś innego ). Ja u ludzi cenie charakter a nie wygląd, nie lubię przemądrzałych i chamskich dzieci, spotkałam się już z piękną buzią o paskudnym i wrednym charakterze. Dla mnie każdy maluch jest uroczy,żałuję że nie mam tyle czasu aby w dziale fotek zamieścić choć parę słów pod zdjęciem każdego dzieciaczka. Zresztą ile ludzi tyle gustów i nie każdemu wszystko musi się podobać. Zgadzam się z wami, że dla rodzica jego dziecko jest najpiękniejsze i ciężko znosi się każdą krytykę. Ale na zdjęciach wszystkie maluchy są śliczne, a dopiero gdy się pobędzie trochę w ich towarzystwie to wyrabiamy opinię na ich temat.
Magdalenka
2007-04-15
13:57:21
Email
a ja rozumiem ewe. mnie rowniez zdarza sie pomyslec o dziecku ze jest nieladne. nie mowie tego oczywiscie glosno. przeciez nie kazdy musi byc sliczny, sa ludzie ladniejsi i brzydsi, tak samo jest z dziecmi, to przeciez tez ludzie... i nikt mi nie wmowi ze jest iaczej. tylko o "nieladnosci" dzieciaczkow sie nie mowi, bo i po co? to taki temat tabu. dla kazdej mamy jej dziecko jest najpiekniejsze na swiecie i kropka. ale dla ludzi postronnych wcale tak byc nie musi, bo przeciez dla nas, mam innych dzieciakow, to wlasnie nasze dziecko jest najsliczniejsze, najmadrzejsze i naj, naj, naj. nieprawdaz?
Ewka25
2007-04-15
17:41:19
Email
Magdalenka-:) Wszystko co małe to ładne-na swój sposób:)
Magdalenka
2007-04-15
19:37:46
Email
oczywiscie, urocze, slodkie i kochane! stworzone do calowania i przytulania. moj maz sie ze mnie smieje ze kiedy sie urodzi nasz drugi babelek (w pazdzierniku), juz bede miala dwa brzdace do calowania i tak beda mi mijaly cale dnie. nie moge sie doczekac!
kyja
2007-04-16
22:56:30
Email
gdy nasz Misiek się urodził i odwiedzali nas znajomi, rodzina, itp. nikt oprócz naszych mam i mojej siostry nie powiedzał,że Misiek jest ładny. TYlko że słodki, rozkoszny maluszek, itp. byliśy nieco zdziwieni,ze nikomu się nie podobał, bo przeciez to takie cudo...Taraz gdy oglądamy fotki Miśka z tego okresu to smiejemy sie ze swojego zdziwienia;-))!! był brzydki;-) Teraz jest ładnieszy, ale bez przesady.Uważam,że dzieci same w sobie, jak sa jeszcze malutkie sa ładne-takie zaokrąglone, te małe noski, szczere spojrzenie,itp.Nie wszystkie dzieci mają klasyczną urodę-zresztą, tak jak ich rodzice.Gorzej jest z dziećmi starszymi-w wieku szkolnym;-))))-tu juz nie ma słodkich min, kragłości, ładnych nosków,loczków,itp. sa juz jak dorośli;-)))
pinkie
2007-04-17
09:04:19
Email
Haha, Kyja, z ciekawości obejrzałam teraz sobie zdjecia Miśka - nie wstawiłas tych pierwszych, bo ten bobas na forum jest świetny! My tez już wiemy, ze ci, co na początku chwalili zdjecia z pierwszych dni zycia Tomaszka - kłamali! A my wpatrywaliśmy sie w niego godzinami i pytaliśmy: Czy on nie jest rozpaczliwie śliczny???? Och i Ach. Teraz wyrósł i co jakiś czas sie zmienia - widać podobieństwo do wielu osób. Wiem, ze nie jest cudem świata, ale ja uwielbiam jego urodę, bo jest świetna mieszanką ludzi, których kocham i oczywiście jest sobą. I niech mi tylko ktos napisze, ze jest brzydki, NO!!! Ja potrafię sie zachwycac każdym dzieckiem, tak jak wcześniej pisały dziewczyny: bo małe noski, wielkie oczka, małe raczki, małe paluszki....
aneta76
2007-04-17
15:10:39
Email
Jak urodziłam Bożenkę, zaraz kiedy położyli mi ją na brzuchu, to wydawała mi się cudem świata. Niestety za parę godzin, kiedy położna przyniosła mi ją już na salę i kiedy euforia porodowa zelżała, spojrzałam na nią i pomyślałam: Boże co ja za brzydactwo urodziłam!!! Teraz różnie myślę o jej urodzie, kiedy jest wesoła, grzeczna, tuli się do mnie, wydaje mi się śliczna, ale niekiedy ma taką przekorę, wręcz czasami wydaje mi się, że złośliwość w oczkach, kiedy robi rozmyślnie zle, mimo że proszę żeby przestała, że wydaje mi się wtedy odpychająca, wręcz brzydka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum