szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jaki prezent?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2007-03-21
Email
Drogie Mamusie! Doradźcie mi, jaką pamiątkę moglibyśmy podarować dla dziewczynki z okazji I Komuni Świętej? Nie jesteśmy dla niej rodzicami chrzestnymi. Nie chcielibyśmy dawać pieniędzy, bo wydaje mi się, że pieniądze to raczej na weselu, czy ewentualnie rodzicom na Chrzcie Św. Myślałam raczej o jakimś prezencie. Tylko jakim? Może mogłybyście mi coś doradzić? Pozdrawiam serdecznie:)))
pinkie
2007-03-21
20:42:40
Email
Może być jakaś fajna edukacyjna gra, typu scrabble, albo seria książek, np Harry Potter, czy coś tam innego teraz modnego.
Agata
2007-03-21
20:59:59
Email
Ja będąc ostatnio na Komunii Św. gzdie nie byłam chcrzestna - kupiłam zestaw 4 tomowej encyklopedii dka dzieci/młodzieży, która była napisana łatwym do zrozumienia językiem...nie takim "dorosłym". Każdy tom był z innego przedmiotu: geografia, historia, biologia i język polski.A całość zamówiłam z księgarni wysyłkowej za przystępną cenę.
ciekawa
2007-03-21
21:30:04
Email
A ja pamiętam jak przyjemnie było w wieku juz szkolnym oglądac te złote kolczyki które dostałam na chrzcie. Kiedys dziewczynkom kupowało sie krzyzyk-ale to raczej chrzestni lub właśnie kolczyki czy jakiś wisirek-niekoniecznie religijny.
noemi
2007-03-22
09:10:35
Email
my też niedawno szukaliśmy czegoś n chrzesta, ale kupiliśmy bizuterię (mąż jest chrzestnym). ale troche naszukałam się z teściową prezentu od niej. ona kupiła taką srebrą ikonkę do powieszenia na ścianie. bardzo ładna, neiwielka. można powiesić gdzieś w okolicy łóżeczka. a ja z kolei przyuważyłam coś, co juz przed kilkoma dniami zostało zakupione dla mojej córki:) jest to obrazek, taka mozaika z aniołem stróżem i małą dziewczynką. chcę to jeszcze poświęcić zanim urodzi się Lenka i powiesić nad łóżeczkiem. wydaje mi się, że jak dla dziewczynki to fajny prezent z biżuterii. niekoniecznie krzyzyk, ale moze wlasnie kolczyli jakieś? pozdrawiam:)
anulka
2007-03-22
10:47:45
Email
Hej, W zeszlym roku mialam podobny dylemat i wiecie co - kupilam rolki. Zrobily furore :) Dziecko najbardziej cieszylo sie z 2 prezentow : rolki i rower. Moze warto o tym pomyslec...
Basia.26
2007-03-22
10:54:32
Email
ja dwa lata temu kupiłam z bratem na spółkę skuterek elektryczny:) to był hit :) nie wiem jak teraz się te ceny kształtują, ale wtedy to był spory wydatek wiec warto z kims sie zrzucić na taki prezent.
noemi
2007-03-22
10:57:14
Email
ej, dziewczyny, pomyłka:) to chyba z braku kawy:) nie wiem dlaczego, ale byłam przekonana, ze mowa o chrzcinach:) teraz zajrzałam tu , patrze i czytam, ze któraś z Was pisze o rolkach:) no i zrobiłam wielkie oczy:) no bo jak to tak:) dziecko ma kilka miesiecy a tu rolki.:)))) ehhhh, lepiej kawy się napiję:) pozdrawiam
pinkie
2007-03-23
09:57:49
Email
sklep z fajnymi zabawkami
Eryka
2007-03-23
18:28:30
Email
Dzie,ki dziewczyny za tak obszerną liste mozliwości. Teraz na pewno będzie mi łatwiej coś wybrać. Buziaki:)
ciekawa
2007-03-23
18:54:24
Email
O matko rzeczywisćie nie chodziło o chrzest:):):) to chyba ja wprowadziłam ten bład:( Sorki o jej to chyba ta słynna pomrocznośc ciążowa hi hi:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum