szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Jak sformułować prośbe o podwyżkę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
filipinka
2007-03-14
Email
Cześć,mam dość nietypowy problem.Jak mozna wywnioskowac z tematu interesuje mnie temat podwyżki.Wy na pewno jesteście zapoznane z tym tematem,bo jak wcześniej przeczytałam w jednym z wątków część z Was dobrze zna się na sprawach administracjii i ogólnie na zyciu.Już rok zajmują stanowosko serwisanta komputerowego,zarabiam 1100 zł, doradzcie mi jak można sformułowac prośbę o podwyżkę.Bardzo was prosze o fachowa poradę.
anika1
2007-03-14
18:42:54
Email
U mnie w firmie odbywa się to osobiście nie na żadnym piśmie. Ale na pewno musisz dobrze uzasadnić swojom prośbę np. pracujesz już w firmie dłuższy czas, zwiększył ci się zakres albo charakter obowiązków itp
ciekawa
2007-03-16
20:05:51
Email
Musisz sie zorientowac jak to sie odbywa w firmie. W mojej wnioski do głownego szefa pisza szefowie wydziałow. I to znimi sie rozmawia-choc u nas kwestia podwyzek to temat smieszy-bo to panstówóka i nikt dobrze nie zarabia. Ja dostałam mała ale akurat zmieniałam stanowisko z referenta na starszego referenta. Macie moze układ zbiorowy lub regulamin kóry to reguluje. Albo uderzyc do kadrowej jak wporzadku kobieta to doradzi jak to zrobic-wszytko zalezy do taego gdzie parcujesz i jak jestescie zorganizowani.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum