szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - EUROREST- coś wiecie??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bela
2007-02-28
Email
witajcie! Czy ktoras z Was slyszala cos o tej firmie i ich promocjach. Oni wysylaja na maile ( do mnie juz ktorys raz)informacje ze ma sie szanse wygrac czek na 14 bezplatnych noclegow w 14 krajach (do wyboru). Czy moze kltoras z Was skorzystala z tej promocji albo ktos ze znajomych??? Co o tym sadzicie???? Pozdrawiam
agafa
2007-02-28
11:09:32
Email
hhhmmm...nic mi nie przychodzi do glowy...
ciekawa
2007-02-28
12:31:14
Email
Dosłątałam kilka rzy-kasu takie maile bo sadze z eto oszukaństow jak koperty z "wygrałes". ale nie wiem nic dokładnie
pinkie
2007-03-01
08:35:19
Email
Ja pare lat temu sprawdzałam tę ofertę, chyba wchodziłam na strony hoteli, ale dokładnie nie pamiętam. Okazało sie, ze owszem, noclegi są darmowe, ale jest obowiązek wykupienia wyżywienia i czegoś tam jeszcze, w sumie wyszło tyle , co bym zapłaciła za noclegi w jakimś "normalnym" hotelu. Ale może dla kogoś, kto lubi drogie hotele to jest atrakcja... Może od tego czasu coś się zmieniło, nie wiem.
pinkie
2007-03-01
08:36:24
Email
Oczywiście tyle zapłaciłabym za noclegi+wyżywienie w normalnym hotelu.
Basia.26
2007-03-01
09:53:11
Email
też masowo dostaję te maile. kasuję je, bo kiedyś też juz to sprawdzałam, faktycznie trzeba wykupić pełne wyżywienie, a to już kwota bardzo duża.... starczy na przyzwoite wakacje 14-dniowe i bez ich "wspanialej" oferty :)
bela
2007-03-01
16:46:52
Email
dzieki za odpowiedzi. No wlasnie widzialam te doplaty zywieniowe i rzeczywiscie wychodzi na to samo co bez i ch oferty. Chcialam poznac wasze opinie bo moze ktos sobie to chwalil....Pozdrawiam
mayasun
2007-03-07
15:42:43
Email
kilka lat temu dostałam takiego maila z promocją (potem był spokój a teraz znów nawał) i ... skorzystałam. Jednakże najpierw przejrzałam całą ich stronę i prawie wszystkie hotele, motele itp. Miałam kiedyś czas, bo to było na studiach. W Polsce wyżywienia były dość drogie, więc wybrałam Słowację i udaliśmy się tam na 10 dni. Było super. Naprawę to wyżywienie dużo nie kosztowało. Już nie pamiętam jaka to wówczas firma mi przysłała tę ofertę.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum