szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Plastry antykoncepcyjne.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2007-02-20
Email
Dziewczyny czy któraś z was stosuje je i jakie? Czekam na opinie. Jak się po niech czujecie? Itp.
ciekawa
2007-02-20
19:46:16
Email
Mnie kiedys lekarka proponowała ale uznałam ze sa dla mnie za drogie-nie wiem ile teraz kosztują. Jedno jest pewne eliminujesz żoładek i jeśli masz tutaj problemy mogą ci pasować. A tak naprawde to chyba to samo co tabletka-reakcji tyle ile dziewczyn. Ja źle tolerowałam wiekszosc to na plastry chyba juz ochoty nie starczyło by checi:)
Magdalenka
2007-02-20
22:56:39
Email
odradazam!!!! w stanach teraz jest mnostwo reklam firm prawniczych w telewizji, ktore specjalizuja sie w sprawach o bledy lekarskie, skutki uboczne lekow itd. teraz mowia o tych plastrach ORTHO-EVRA. maja powazne skutki - zakrzepy, probemy z sercenm, zawaly, wylewy itd. nie polecam tych plastrow, podobno maja zbyt duze stezenie hormonow. zresztam jezeli juz prawnicy reklamuja sie ze jezeli ktos bral te plastry i cierpial na jakis schorzenia, to znaczy ze musi byc zle. taki sam byl przypadek vioxx'u (nie wiem czy pamietacie).
olufal
2007-02-20
23:49:47
Email
gash! niezle! ja ostatnio poszlam do ginekologa a ten od drzwi mi krzyczy ze jak po tabletki to moge juz wyjsc (dodam ze lekarz byl lekarzem w prywatnej klinice)- to wyszlam ;)
Kasia:)
2007-02-21
08:50:55
Email
Olufal,no co ty,powaznie taki oszolom????? :)
olufal
2007-02-21
09:21:17
Email
no troche :) nie wdawalam sie z nim w rozmowy dlaczego nie chce przepisywac bo mnie wkurzyl...jak bylam w ciazy to bylam u niego na usg i byl naprawde dokladny...wydaje mi sie ze jest rowniez dobrym specjalista na ale ma swoje przekonania...dobrze ze oddali mi kaske ;) a szkoda ze stracilam godzine aby dojechac tam z drugiego konca krakowa...
Joanna26
2007-02-21
10:43:47
Email
O la la!Ale numer...W Krakowie polecam pania ginekolog z gabinetu prywatnego na Getrudy.Chyba jest tylko jeden.Bez mrugniecia okiem zapisala mi tabletki,ktore juz od dluzszego czasu bralam,choc nie bylam jej stala pacjentka i widziala mnie pierwszy raz.A co do plastrow - raz sprobowalam,mialy byc takie rewelacyjne.Drapalam sie,wkurzalam,irytowaly mnie okropnie, brudzily sie krance, chyba najbardziej przeszkadzal mi ten klej, ktorym to swinstwo bylo przymocowane - generalnie - eksperyment raczej nieudany.Potem wrocilam do tabletek.
olufal
2007-02-22
23:35:03
Email
joanna podaj mi prosze na mailu nazwisko ginekolog. olufal@poczta.onet.pl dzieki
Joanna26
2007-02-26
09:34:33
Email
Mail wysłany, ale nazwisko pani dr to zadna tajemnica (tylko musialam je odnalezc;) dr Urszula Sedzimir, przy okazji skoryguje, ze nie przyjmuje na Gaertrudy, tylko na Sarego 12/10.
olufal
2007-02-27
10:53:42
Email
dzieki :)
aska
2007-12-04
11:44:30
Email
wyciagam temat, poniewaz jestem ciekawa czy nadal podtrzymujecie zdanie raczej na "nie" plastrom. Wyszukalam temat poniewaz mialam zamiar zmienic tabletki na plastry ze wzgledu na watrobe i zoladek ale widze, ze raczej nie polecacie. Gdyby jeszcze ktoras z Was miala ochote sie wypowiedziec - czekam na dalsze opinie.
Kamila
2007-12-04
12:24:03
Email
Moja szwagierka miała plastry, zrezygnowała.. strasznie ją piersi bolały i ogólnie źle się czuła (ale wiadomo, na każdego inaczej działają). Polecam spiralkę :) sama mam, moje koleżanki też maja i nie narzekamy :) bez hormonów, bez rozwalonej wątroby :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum