szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - prezent dla 70-latka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Migotka
2007-02-19
Email
Dziewczyny poratujcie mnie pomysłami.Na sobotę zostaliśmy zaproszeni do wujka na urodziny-70!! Nie mam absolutnie zadnego pomysłu na prezent,w dobrym stylu,gustowny,a zarazem praktyczny...Doradzcie mi,każda sugestie bardzo docenię. Pozdrawiam serdecznie Migotka
aska
2007-02-19
23:39:40
Email
moja babcia w ostatnich latach swojego życia (92 lata)uwielbiała dostawać słodkości. Wręcz przepadała jako staruszka za słodyczami i owocami jak małe dziecko. Dzisiaj można kupić elegancko zapakowane dobre czekoladki. Pytanie tylko czy Twój wujek lubi...
Goga66
2007-02-20
08:14:53
Email
Może szlafrok albo ładny parasol?
weridiana
2007-02-20
08:55:30
Email
Migotka ja dla swojej 82 letniej babci kupuję często Biovital lub jakiś taki płyn wzmacniający - bo moja babcia to pije.
Migotka
2007-02-20
10:32:11
Email
Każdy z Waszych pomysłów jst wspaniały,ale już zarezewowany przez inną osobę...a ja obudziłam się na ostatnią chwile i nie mam pojęcia co kupić....:(
Goga66
2007-02-20
10:47:25
Email
etui do okularow? Szalik, profilowana poduszeczka pod plecy, stołeczek pod stopy?
noemi
2007-02-20
21:00:07
Email
Migotko, wydaje mi się, ze powinnaś wujkowi kupić jakiś męski gadżet. wszyscy faceci to gadżeciarze:) a poza tym, wujek pewnie ucieszy się, że może nie do końca wszystkim kojarzy się ze starością i problemami wieku starczego. może cygara albo po prostu dobrą whisky:) albo piękną piersiówkę:) ja kupiłam mojemuy mężczyźnie na narty. fakt, że ucieszył sie, ale ma trochę mniej lat....:)
Migotka
2007-02-21
21:06:30
Email
Zdecydowałam,że kupie jakiś dobry alkohol..tylko z tym tez mam kłopot.Jacka nie ma ,a nie chce pytać nikogo w rodzinie,bo zdradziłabym się z pomysłem.Znacie może jakiś dobry,odpowiedni na urodzinową okazję trunek?
ciekawa
2007-02-21
21:19:19
Email
Może jakiś dzin. Albo dobra wódke ze złotem czy jakaś w fantazyjnej butelce. W sklepie z alkocholami jak popatrzy sie na pólki odrazu sie rozjaśnia-mase tam tego.
Goga66
2007-02-22
10:49:04
Email
Migotko - - dobry koniaczek lub burbon typu (biały) Jim Beam lub jakaś nalewka byłyby pewnie jak najb. na miejscu

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum