szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Nowy pomysł PIS-u...buuuhahahahaah


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agnieszka74
2007-01-30
Email
Wzorowa rodzina PIS..
agnieszka74
2007-01-30
10:18:34
Email
Forum do tematu.. HAHAHAHA !!!!!
ciekawa
2007-01-30
10:43:09
Email
Acha.....hm.... to znaczy ze moja rodzina nie bedzie zdrowa moralnie bo co ja sobie mysle skoro mam ambicje by iść do pracy i jeszce niedaj boże robić jakąś kariere!!!!! ale mi się w głowie przewraca teraz wiem ze moje dziecko bedzie gorsze bo bedzie jedynakiem lub w przyszlosci bedzie miało tylko jednego brata lub siostrę. Ale kasa cały tysiac-no no to moze nawet starczyć na terapie psychologa dla sfrustrowanej kury domowej!!!! KRETYńSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!
pinkie
2007-01-30
12:11:33
Email
...a w Irlandii matka na wychowawczym dostaje 1000 Euro na kazde dziecko do lat 6... Becikowe - 635 Euro dostaje się 3 razy: po urodzeniu, po ukończeniu 4 lat i 12 lat. Ważne jest to, ze nie ma (podobno) dyskryminacji w pracy i po macierzyńskim (minimum 22 tyg) może bez problemu wrócic do pracy. A ja w Polsce, na zwolnieniu w ciąży - nie dostałam podwyżki (bo mnie nie było), wróciłam po macierzyńskim - i nie dostałam premii na święta - bo za długo mnie nie było. Awanse są w styczniu - znów nie dostałam, bo za długo mnie nie było w zeszłym roku. Widzicie tu jakies równouprawnienie? W przyszłym roku może tez nie dostane, bo może znów zajdę w ciążę ...???? A koledzy awansują, jeżdżą na szkolenia... Rzygać już mi się chce
pinkie
2007-01-30
12:12:34
Email
W Irlandii na wychowawczym 1000 euro na miesiąc na każde dziecko do lat 6
Isia
2007-01-30
14:55:30
Email
SRANIE W BANIE!!! Darmowe wejścia do teatru hahahaha!!! Niech darmowe mleko dają, co matce czworga z darmowego karnetu do teatru jak nie będzie miała dzieciom do ust włożyć?? Polityka to bagno i świat wesołych pomysłów, a życie biegnie swoim torem.. Sorry, ale mi się ciśnienie podniosło.. Debile!
agnieszka74
2007-01-30
17:35:27
Email
Oj Iska ! Widze że trzeba Ciebie odchamić !!! Bierz sie do roboty !! jeszcze tylko troje machniesz i jazda do teatru !! Troche kultury załapiesz buhahahhahahahahhahahaha !!!!!!!!!!!!!!
ciekawa
2007-01-30
19:28:24
Email
Ja tak po przemysleniu głebszym.....w sumie dawno w kinie nie byłam a tu tylko z 4 latka sie przemecze-jakos na chlebie i margarynie apotem kulturka, sporty, dofinansowania....ech dziewczyny żyć nie umierzać:):)
Michalina
2007-01-31
00:09:45
Email
Ciekawe ile razy pójdzie do tego kina, teatru i na basen matka i jej 4 dzieci mieszkające w Nowej Wsi pod Starym Chwalimiem. Kurcze, nie tak ma wyglądać pomoc wielodzietnym rodzinom. Niech państwo mleko zasponsoruje, pomoże w wyżywieniu dzieci, zaproponuje godziwe zasiłki, zapewni dobrze płatną pracę ojcu skoro matka ma w domu siedzieć a rodzinę będzie stać żeby kupić samej ten bilet do kina.
aneta76
2007-01-31
22:59:48
Email
a rodzić będą tą czwórkę dzieci w domu, bo niedługo wszystkie szpitale zamkną...
emka
2007-02-01
03:37:29
Email
Hym
Moja znajoma zaraz urodzi 3 dziecko..to może jak się postarają o 4 to się załapią... ;)))
Ja bym chciała mieć 3 dzieci, w sumie rzeczy jedno więcej by też było ok :)
Tylko kiedy? Wracam z roboty na 18-19 :( Czyli faktycznie musiałabym z roboty zrezygnować.. Może jednak się skuszę.. zwłaszcza na to kino. ;) Teraz i tak nie chodzimy, może z 4 dzieci będzie na to czas.. :)))
Link do forum =SUPER!!!
weridiana
2007-02-01
10:16:24
Email
Dobre!!!ciekawe kto będzie w czasie "odchamiania" się rodziców 4 dzieci pilnował???
madziarka
2007-02-02
21:00:21
Email
Powariowli juz czy cos!!!! A sami to po ile maja? Chory rzad, i chory kraj! Na Islandii macierzynski trwa 12 miesiecy, i do tego nie zla sumka kwartalnie! No niestety tu nie ma darmowych wejsciowek do kina, teatru... wiec wniosek zyc nie umierac w Polsce ha ha ha.........

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum