szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - allegro


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2007-01-05
Email
Chcialabym posprzedawać pare rzeczy. nigdy tego nie robilam,anie tez nic nie kupowałam. Jestem juz zarejstrowana. Macie jakies rady?Obawiam sie ,że nikt nie bedzie zainteresowany kupnem,bo nie mam opinii. I nie wiem jakie ceny podac za przesylke-najłatwiej byłoby dowiedziec sie w firmie kurierskiej i na poczcie-ale jakos nie wiem jak sie dotego zabrac. Zastanawiam sie tez ,co warto sprzedac-u mnie chodzi o rzeczy uzywane dla dzieci-przewijak,wanienka z wkładka,laktator,fotelik samochodowy,troche ubranek. Jakie ceny,czy wystawiac na licytacje,czy trzmac sie "kup teraz"?A moze łatwiej oddac to do komisu-z tej drogi tez nie korzystałam.Help
mayasun
2007-01-06
13:14:18
Email
Możesz przejść się lub podzwonić po kilku komisach i zorientuj się ile ci zaoferują. Ceny opłat pocztowych możesz sprawdzić na necie http://poczta-polska.pl/cennik.htm Jeśli masz w domu wagę to możesz zważyć przedmioty na sprzedaż i już będziesz znała orientacyjną kwotę za przesyłkę. Pamiętaj, że opakowanie przesyłki też kosztuje. Z kolei przesyłka kurierska to koszt 20-30 zł Możesz też spojrzeć ile inni na allegro sprzedając np. wanienkę liczą sobie za przesyłkę. "Zerowe" konto na allegro to owszem minus, ale masz może jakąś znajomą która ma liczniejsze w punkty allegrowe konto i mogłabyś umieścić w każdym opisie powołując się na nią. Albo kup kilka rzeczy dla dziecka a mając przynajmniej 5 punktów już potencjalny kupujący inaczej spojrzy. Żeby nabić sobie kilka punktów mogą twoje znajome fikcyjnie coś kupić. Wystaw coś po 1 zł (żeby mniejszy haracz zapłacić) one to kupią i wystawią komentarze. Jak chcesz mogę coś na dobry początek kupić od ciebie i wystawić komentarz.
ciekawa
2007-01-06
14:36:22
Email
To dobry pomysł:) Ja kupiłam ostanio sukienke ciążowa bo była bardzo dobrze wymierzona. Jako kupujacy dodam, ze ważne sa dobrze zrobione zdjęcia i aby ciuszki nie były wygniecone-to odstarsza.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum