szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Święta


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
punta
2005-03-24
Email
Kochane dziewczyny z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych wszystkiego najlepszego dla Was (mam i brzuchatek) i Waszych dzieciaczków, smacznego święconego jajka, mokrego dyngusa (tylko bez przesady!!) tego Wam życzą Ania z dziećmi: Olgą i Kacprem. PS. Nie odzywam się, bo nie daję rady z moją dwójką, jestem wykończona, niewyspana itd. (nie będę tu biadolić), ale jutro przyjeżdża mój chłop i mam nadzieję, że mnie troszkę odciąży. Pozdrawiam, Ania
kyja
2005-03-24
10:25:08
Email
wszystkiego najlepszego, smakowitych jaj i dużo radości z okazji Swiąt Wielkiej Nocy:-) dla wszystkich mamusiek z pociechami wewnątrz i na zewnątrz:-))!!!!Punta,zaczynałam się niepokoić co u Ciebie, Olga na dniach kończy 1 miesiąc;-)??pozdrawiam:-)!
Julia
2005-03-24
11:32:50
Email
Dla wszystkich mam i ciężarówek: zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, mokrego dyngusa no i bogatego zajączka dla Waszych pociech :o) (tam, gdzie przychodzi, bo chyba nie we wszystkich regionach Polski zajączek jest znany). Gorące pozdrowienia!
Agata
2005-03-24
12:14:45
Email
Kochane wszystkiego naj naj naj naj na Święta Wielkanocne...oby słoneczko które zaświeci na Święta ciągle tak świeciło w naszym życiu. A dla naszych pociech i tych jeszcze w brzuszku najsympatyczniejszych zajączków.

Kamila
2005-03-24
19:46:19
Email
My także życzymy wszystkim radosnych Świąt, mokrego poniedziałku dla wszystkich mam, brzuchatek, tatusiów i maluszków :))) Kamila, Kinia i Krystian.

Kamila
2005-03-24
19:46:40
Email
:)

Mała
2005-03-24
20:12:57
Email
I ja również dołączam się do życzeń:)Wszytskiego najlepszego, dziewczyny dla Was i Waszych rodzin:)...Marta i Natalka:)
agnieszka74
2005-03-25
09:02:50
Email
Zdrowych, radosnych swiat Wielkiej Nocy. Suto zastawionych stolow, duzo wody w poniedzialek, bogatego zajaca i jak najmilszych spotkan w gronie przyjaciol i rodziny - życzy Agnieszka z Kubusiem i mężem !!!!

agnieszka74
2005-03-25
09:03:14
Email
:-)

sylwetka
2005-03-25
11:25:47
Email
Dla wszystkich Mam i Brzuchatek życzenia spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych i odrobiny szaleństwa w Śmingusa Dyngusa. Sylwia P.S. Easter is a season of hope and joy and cheer,There's beauty all around us to see and touch and hear. - Helen Steiner Rice
Jagoda
2005-03-25
11:27:59
Email
Aby Zmartwychwstały Chrystus obudził w nas to, co jeszcze uśpione, ożywił to, co już martwe. Abyśmy umiały pokonywać wszelkie przeszkody i patrzeć ufnie i z radością w przyszłość. Aby nasze rodziny kwitły, dzieci rodziły się i rosły szczęśliwe, a ukochani mężczyźni byli dumni z naszej miłości. - tego życzę Wam i sobie też.

sylwia
2006-04-10
17:52:02
Email
Temat z zeszłego roku, ale bardzo na czasie. :))))
21Aneta
2006-04-10
18:12:18
Email
Zgadzam się z Tobą!!! Dziewczyny Zdrowych i Spokojnych Świąt!!! Żebyście były całe mokre w Lany Poniedziałek!!! :)))))))
Eryka
2006-04-10
20:29:29
Email
Ja też wam życzę spokojnych i pełnych wewnetrznego pokoju Święt Wielkanocnych. Aby Zmartwychwstały Chrystus błogosławił nasze dzieciątka, uśmierzał troski i koił smutki i żeby kwitła w nas radość:) Gorące pozdrowienia świąteczne od Eryki i Kacperka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum