szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Julia-co u Ciebie?odezwij się!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kyja
2006-12-16
Email
Julia, co u ciebie? odezwij się, bo sie znowu martwię-przekopałam temat w dziale ciązy, gdzie sie wpisywałas, i nie ma tam Twoich wpisów od mieisąca.Pisz co się dzieje-wszystko ok? daj znać! całuchy w uchy
Julia
2006-12-17
15:07:15
Email
Ależ Kyju, ja ciągle coś piszę :o) O sobie przeważnie w temacie "Czerwiec 2007". Chyba nie szukałaś dobrze ;o) Zobacz też na zagrożoną ciążę, ale tam chyba nic nowego nie ma, nie pamiętam. Pozdrowionka i dzięki za troskę :o) Pisałam też o Bartku w dziale dziecko i wkleiłam nowe zdjęcia.
kyja
2006-12-18
08:39:07
Email
Julia, chyba trochę przesadziłam z tym alarmem;-))pocztyałam w dziale ciąża w czerwcu-wcześniej wpisywałas się w maju, i jak cie tam nie znalazłam...;-)))ciesze się,że brzusio rosnie, a Bartek to już kawał chłopa i jaki blondynek;_))!!widze,ze zdecydowaliście się go przenieść na łóżko-tez sie nad tym zastanawiamy.a tak w ogóle, to i tak mało Cię widac w innych działach forum;-) pisz co u Bartusia-ma opiekunke czy zasuwa do zlobka?
Julia
2006-12-18
12:08:44
Email
Oj Kyja, Kyja... jakaś przedświąteczna gorączka Cię gnębi?? ;o) O Bartku pisałam ostatnio w naszym złobkowym temacie, 27 listopada. Od tamtej pory nic się nie zmieniło, mały dzielnie maszeruje do żłoba, jestem z niego dumna i czasem aż wzruszona. No i jestem też zszokowana, bo ostatnio byl chory na początku października. Tak to tylko miał katarek lub lekko kaszlał. Oczywiście był w żłobku Mikołaj, ale Bartek chyba nie będzie miał zdjęcia, bo uciekał ;o) Podobno ma to po mamie ;o) Pozdrowionka dla was i zdrowiejcie szybko!! Ucałuj Miśka. Acha, co do łóżeczka super się sprawdziło, bałam się, że Bartek będzie wydziwiał, że chce do starego, bo on czasem się nie chce przekonać do nowości, ale pomagał nam przy skręcaniu, cały czas mu gadaliśmy jaki to jest duży i jakie będzie miał extra łóżko ;o) I jest super, widzę, że wygodnie mu się śpi. Więc polecam!!
Julia
2006-12-20
09:22:19
Email
Kyja specjalnie dla Ciebie info, że wpisałam nowe, super wiadomości w temacie "Czerwiec 2007" ;o)
kyja
2006-12-20
10:21:01
Email
Julia, to super;_))cieszę się,że wszystko jest w porządku, pogłaszcz brzunio;-)))
Kamila
2007-02-09
13:35:12
Email
Julia, co u Was?? Jak się czujesz? Mam nadzieję, żu Ciebie, fasolka i Bartusia wszystko dobrze! Odezwij się plisss :)
Julia
2007-02-11
18:41:15
Email
Hej dziewczyny, u nas wszystko w jak najlepszym porządku, po prostu ostatni tydzien w szkole to była masakra, koniec semstru, klasyfikacja, konferencja, wywiadówka, siedzenie nad papierami. Nie miałam czasu zeby tu zaglądać. Na szczęście teraz dwa tygodnie ferii :o) Odpoczniemy sobie. Dzidzia kopie coraz mocniej, już Krzysiek czuje maleństwo, jak położy rękę na brzuchu. Kończy sie właśnie 21 tydzień. Czuję si e świetnie, poza lekkim zmeczeniem, ale teraz tyle wolnego, że hej. Bartek też super, moge się pochwalić nowymi postępami :o) Od jakiegoś czasu całkowiecie sam załatwia siusiu i kupę - leci po nocnik, sam zdejmuje ubranie, załatwia co trzeba, ubiera się i biegnie wyrzucić zawartość nocnika do ubikacji. nie musimy sie zrywac i biec po nocnik za kazdym razem, jak chce sikać :o) A ostatnio nas rozwalił, bo zaczął sam od siebie mówić wierszyk, którego nauczył się w żłobku. To jego pierwszy wierszyk, jesteśmy dumni :o) A brzmi tak: Grzeczne dziecko po zabawie bałaganu nie zostawi. Lalki na półkę, klocki do szafki sprzątnięte już zabawki :o) Oczywiscie mówi to po swojemu i swietnie to brzmi, za pierwszym razem musieliśmy rozszyfrowywać co znacza poszczególne słowa :o) Poza tym coraz więcej nowych rzeczy robi, jest coraz bardziej samodzielny. Ostatnio uwielbia puzzle, układa sam puzzle z 24 elementów. No i ślicznie sam się bawi, panie w żłobku go chwala, że jest grzeczny, kochany i nie ma z nim żadnych problemów. No to się wychwaliłam, ale na pewno to zrozumiecie ;o) Ciekawe tylko czy drugie dziecko bedzie takie bezproblemowe? ;o) Pozdrowienia dla Was i dzieciaczków!!
Julia
2007-02-13
20:02:54
Email
Hej dziewczyny, chciałam się z Wami podzielić kolejnymi dobrymi wiadomościami :o) Byłam dziś na wizycie i wszystko w idealnym porządku. Dzidziuś (a właściwie chłopczyk, znowu wyszło to samo, może Tymek? ;o)) mierzy już ok 20 cm i waży 450 g. Ma długie nogi, zgrabny facet będzie ;o) Długość nóg o tydzień wyprzedza resztę ciałka. Poza tym serducho jak dzwon, moje wyniki ok, same fajne wieści :o) Pozdrowionka dla Was!!
Eryka
2007-02-13
21:53:39
Email
Julia! To wspaniale, że się dobrze czujesz i że z wynikami i chłopaczkiem wszystko w porządku:) Odpoczywaj i leniuchuj o ile sie da w te feriie. Ja już dawno po:( Małopolskie miało w pierwszej turze. Buziaki serdeczne od Kacperka dla Bartka i Tymeczka?
Kamila
2007-02-14
10:17:07
Email
Julia, tak się cieszę! Wspaniale, że z maluszkiem i Tobą wszystko w jak najlepszym porządku :) oby tak dalej! No i zobacz, będziesz miała trzech chłopów w domku! Tymek - śliczne imię :) pozdrawiamy!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum