szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Pomysły na prezenty


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
weridiana
2006-12-14
Email
Może któraś z Was coś mi podpowie, mam problem z kilkoma prezentami oczywiście na święta a więc zero pomysłu na prezent dla ciotki do której jedziemy na wigilię - nie może to być nic z kosmetyków, dla babci mojego męża która ma 83 lata i już nic jej nie potrzeba (jak sama twierdzi) no i mój mąż ponieważ mamy dwie okazję święta i drugą rocznicę ślubu w pierwszy dzień świąt - może macie jakieś pomysły będę wdzięczna za każdą podpowiedz
katka
2006-12-14
20:54:54
Email
1.kawa lub herbata ladnie zapakowana ze sklepu typu pożegnanie z afryką,do tego cukier kandyzowany,ciasteczko z wróżba 2.książka 3. filiżanka elegantka 4.dekoracyjne bombki-bardzo ladne kupilamwłasnie na prezent w empiku 5.gadzety do kąpieli-kulki,sól,płyn do kąpieli 6.dobre słodycze,czekoladki a dla męża ,to zależy co lubi...najlepiej siebie w stroju sniezynki
Goga66
2006-12-15
09:42:19
Email
Niżej masz taki topik - prezenty dla większych dzieci - może tam coś dla męża znajdziesz :) Pinkie dała tam fajny link do sklepu. Co do babć i cioć, to Katka ma rację - łądnie opakowana kawa czy herbata i do tego piękna filiżanka to jest świetny prezent. Albo ciepłe zimowe rajstopki (preferencja mojej teściowej). Mojej mamie teraz na święta zamierzam kupić sliczny parasol - koło mnie pokazały się w butiku parasole nadrukowywane motywami z obrazów - najczęściej impresjonistów lub postimpresjonistów. Starsza pani na takim parasolu może się nawet oprzeć. Dobre dla starszych pań są też ładne rękawiczki (ew. z szalikiem pod kolor.No chyba, że czas spędzają przy książkach to wtedy książka czy szydełkowaniu - to włóczka. Można też pomyśleć o kapcioszkach czy z droższych rzeczy o szlafroczkach. Problemem w dzisiejszych czasach jest to, że na ogół wszyscy wszystko mają. Za komuny cieszył każdy kolorowy drobiazg czy zagraniczna pasta do zębów. Teraz wszystko jest w zasięgu ręki i w naszych domach. Też mam problem z tą gwiazdką :(
mati81
2006-12-16
22:26:55
Email
Hej dla starszej pani proponowała bym jakis preparat wzmacniajacy dla seniorów jest ich teraz bardzo duzo w aptekach i są w promocji:)
weridiana
2006-12-17
20:00:33
Email
Dzięki dziewczyny za pomysły już większość prezentów mam z głowy Babci kupiliśmy szlafrok a dla ciotki skorzystaliśmy z Waszej podpowiedzi i kupiliśmy fajne dwie filiżanki z podstawkami i łyżeczkami. Jeszcze muszę coś wymyślić dla męża ale dzisiaj na zakupach byliśmy razem i nie bardzo jak było wybierać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum