szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - PREZERWATYWY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-12-06
Email
dziewczyny, czy znacie przypadki kiedy prezerwatywy (jako jedyny srodek any) zawiodly? dodam, ze nic nie peklo, tylko okres mi sie spoznia juz pare dni test wyszedl negatywny, ale jakos dziwnie sie czuje, pobolewanie brzucha, wrazliwe piersi... ojoj!!!
Goga66
2006-12-07
10:17:07
Email
Masz pewnie jakieś problemy hormonalne. Jak samopoczucie się nie poprawi, to pewnie będzie potrzebny endokrynolog w ostateczności ginekolog i badania. Może miałaś ostanio jakieś stresy, niedosypiasz, dźwigasz za ciężkie dla siebie rzeczy? Odchudzasz się? Bo każda z tych rzeczy może wywołać burzę hormonalną
agnieszka74
2006-12-07
16:26:23
Email
poza tym pogoda tez chyba ma jakis wpływ na to..
ciekawa
2006-12-07
17:53:38
Email
prezerwatywa pęknąć nie musi. Moze po zdjęciu partner sie nie umył albo wkładacie prezerwatywe nie od poczatku stosunku. Nie ma 100% procentowego zabezpieczenia. Ale oczywiscie jeśli wszystko było ok to raczej zabużył ci sie rytm i tyle. poczekaj troche a jak miesiączka się nie pojawi idź do gina:)
Magdalenka
2006-12-07
18:29:46
Email
zieki dziewczyny. moj organiz nie reaguje raczej w ten sposob na pogode, stres itd. najwyzej okres sie przyspiesz ale nie spoznia. ale moze to efekt ciazey, porodu i niedawnego odstawienia pigulek. tylko te tkliwe piersi... sama nie wiem czy juz sie cieszyc. pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.
Goga66
2006-12-07
18:51:46
Email
tkliwe piersi bywają przy zaburzeniach hormonalnych
kyja
2006-12-07
19:16:23
Email
ja miałam podobne objawy, jak Magdalenka( nadal je mam)-w tym miesiącu idę na badanie poziomu hormonów płciowych oraz tarczycy.Magdalenka, zachęcam Cię do odwiedzenie ginekologa:-))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum