szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - SZKOLENIE DLA MĘŻCZYZN;))))))))))


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
maxim
2006-11-29
Email
Znalezione gdzieś w sieci...;))) SZKOLENIE DLA MĘŻCZYZN Organizacja "kobiety" ma zaszczyt zaprosić na wieczorowe zajęcia dla mężczyzn. Kurs obejmuje następujące zagadnienia... DZIEŃ PIERWSZY: 1.Jak wykonać kostki lodu Instrukcja krok po kroku z prezentacją specjalisty. 2.Papier toaletowy. Czy sam wyrasta na trzymadełkach? Dyskusja. 3.Róznice między koszem na pranie a podłogą.Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęc i wykresów. 4.Statki i sztućce czy lewitują same do zmywarki i zlewozmywaka? Debata panelowa z udziałem ekspertów. 5. Pilot do telewizora. Utrata pilota. Linia pomocy i grupy wsparcia. 6.Nauka odnajdywania rzeczy. Otwarte forum tematyczne. Strategia szukania we właściwych miejscach. DZIEŃ DRUGI: 1.Puste kartony i butelki. Lodówka czy kosz.Dyskusja w grupach i ćw. praktyczne 2.Zdrowie. Przynoszenie partnerce kwiatów nie jest szkodliwe dla zdrowia. Prezentacja Power point. 3.Prawdziwi męzczyżni zawsze pytaja o kierunek. Wspomnienia tych, którzy przeżyli. 4.Czy można siedziec cicho kiedy partnerka prowadzi samochód? Ćw. na symulatorze. 5.Podstawowe różnice między Twoją matka a Twoją partnerką. Ćw. praktyczne z podziałem na role. 6.Jak byc idealnym partnerem na zakupach? Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja , techniki oddechowe 7.Techniki przeżycia. jak żyć będąc cały czas w błędzie? Dostępni indywidualni terapeuci 8. Być ojcem czy opiekunką?Tajniki umiejętnego robienia uników. Prezentacja z dramą.
pinkie
2006-11-30
08:41:42
Email
extra! popłakałam się ze śmiechu. Wszystkie kursy by sie mojemu mężowi przydały, zwłaszcza ten o szukaniu we właściwych miejscach. Słyszałam ze jest tez szkolenie dla kobiet...
pinkie
2006-11-30
08:50:08
Email
ZNALAZŁAM!!! W odpowiedzi na opublikowany wczoraj plan warsztatów dla mężczyzn nie pozostają oni dłużni i dzisiaj publikujemy plan podobnego szkolenia dla kobiet. Warsztaty dla kobiet trwają jednak o 1 dzień dłużej, bo im wszystko zajmuje więcej czasu... [:C] WARSZTATY - Jak być prawdziwą kobietą TYLKO DLA KOBIET - WSTĘP WOLNY DZIEŃ PIERWSZY 1. BIEG NA ORIENTACJĘ - Jak pójść do sklepu najprostszą drogą i kupić tylko to, co potrzebne. Zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami. 2. MASKOWANIE SIĘ W TERENIE - jak zrobić normalny makijaż w czasie PONIŻEJ jednej godziny. Warsztaty. 3. ŻELAZNA PSYCHIKA - wysłuchanie opowieści naocznych świadków twierdzących, że w TV są NIE TYLKO SERIALE!. Zajęcia grupowe, wieczorne. DZIEŃ DRUGI 1. SILNA INACZEJ - Dyskusja i grupa wsparcia dla uzależnionych od telefonu. Jak żyć bez słuchawki? 2. ĆWICZENIA PAMIĘCIOWE - Praca w grupach. Słuchacie i powtarzacie co słyszałyście. Zaliczenie ćwiczeń już przy 10% zgodności. 3. WSPÓŁCZESNE ZAGROŻENIA - Uwaga! Logika jest blisko Ciebie! DZIEŃ TRZECI 1. WSTRZĄSAJACE ODKRYCIA - Wykład z ilustracjami. "Twój pies i Twój mąż to naprawdę nie to samo". 2. SPORTY EKSTREMALNE - parkowanie w mieście. Jak zająć samochodem mniej niż 1 km2. Ćwiczenia w symulatorze. 3. BYĆ PARTNERKĄ - zajęcia dla prawdziwych twardzielek. "Jak powiedzieć o co mi chodzi za pomocą co najwyżej jednego zdania". Praca z psychoterapeutami.
pinkie
2006-11-30
08:55:28
Email
wrrrrr nie wiem jak Was, ale mnie to w ogóle nie śmieszy... przesadzili panowie... parkowanie na 1km 2???
ciekawa
2006-11-30
11:10:50
Email
A mnie ubawiło do łez-oba szkolenia.Toć to zarty-wyolbrzymione popularne wady obu płci-taki pastisz:):)Dla mnie bomba
maxim
2006-11-30
14:52:04
Email
Wyjaskrawione to wszystko..dlatego śmieszne..:))) Pinkie miej dystans:)))
Dorota
2006-11-30
20:25:57
Email
jak dla mnie bomba!!!!aż się popłakałam ze śmiechu!!!!uwielbiam takie!!
21Aneta
2006-12-01
00:06:16
Email
"Twój pies i Twój mąż to naprawdę nie to samo"... kurcze DOBRE!!!
Basia.26
2006-12-01
09:15:32
Email
popieram, ja też śmialam się jak szalona, hahaha, świetne te szkolenia;)
Atka
2006-12-01
12:17:57
Email
Makijaz mi sie rozmazal co sie tak uplakalam sie ze smiechu!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum