szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Rozmiarówka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Filipinka
2006-11-15
Email
Dziewczyny,wstyd mi za moją niewiedze i dlatego pisze pod tym nikiem :( Mma pytanie odnośnie spodni.Normalnie nosze rozmar 38 jaki to jest rozmar jeansów? w biodrach mam ok. 94. Bardzo was prosze nie wyśmiejcie mnie tylko szczerze odpiszcie.
Goga66
2006-11-15
12:44:26
Email
Ja też nie mam takiej wiedzy, hehe. Nic wstydliwego. Może mi też dziewczyny podacie mój rozmiar. Czasem się przydaje - 87-88 cm biodra, 64 talia i 36 normalny rozmiar ludzki a nie "dżinsowy" :))
Basia.26
2006-11-15
14:36:09
Email
o kurcze dziewczyny, nie ma się co wstydzić, Goga twój rozmiar myślę że oscylowalby ok 26-27, a filipinki ok 29. ale szczerze powiem, ze strzelam na oko. teraz przy biodrówkach to czasem trzeba 3 rozmiary zmierzyc, bo nie zawsze wszystko chce się dopasowac bez zgrzytów;)
katka
2006-11-15
20:14:49
Email
Co spodnie to inny rozmiar,najednych jest s ,na innych 36 ,38,a jeszcze inne w tej rozmiarówce jeansowej. Zazwyczaj biore jedne,które zdaja sie pasować a potem mierze inne.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum