szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - do ciekawej


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katka
2006-11-10
Email
Gratuluje,własnie wyczytalam ze dolaczylas do mam. Niech sobie rosnie bobo a wraz z nim jego mama.
ciekawa
2006-11-10
16:51:27
Email
ojej jak miło:):):) chyba teraz to pełno mnie na forum-he he
Kamila
2006-11-11
17:36:03
Email
Gratuluję Ciekawa! Jakoś nie doczytałam w dziale CIĄŻA ;-) pisz tu szybko który to tydzień, na kiedy termin i jak się czujesz oczywiście??
ciekawa
2006-11-11
17:44:02
Email
no to pisze:) tydzien 9:) brzuszek duzy-juz zaczyna mi brakować spodni. Czuje sie dobrze nie wymiotuje ale mdłosci mam okropne wieczorami. No i śpie na stojąco a tu magisterke trzeba pisac:( ogólnie zadowolona jak diabli:)może bede zmieniac lekarza bo koleżanki tata gin mojego obecnego nie poleca i proponuje kogoś innego-ale musze sie zastanowić.pozdrawiam
agnieszka74
2006-11-11
17:45:06
Email
OOOOOO !!!! To i my dołączamy się do gratulacji i życzymy zdróffka :)))))

Eryka
2006-11-11
18:54:09
Email
My z Kacperkiem również się dołączamy. Wszystkiego najlepszego i wiele radości:)
Migotka
2006-11-11
20:39:19
Email
Asia ,to wspaniale,że się Wam udało.Teraz to pozostało Ci tylko nieprzemeczac się,dbac o siebie i malenstwo i pozytywnie myśleć ;) Ciesz się każdym dniem i rób sobie dużo zdjęć,później łatwiej się wpomina ten cudowny czas,kiedy było się w ciąży !! Regularnie połykaj witaminki i nieprzemęczja się!!Bardzo się cieszę!! Duża buźka dla Ciebie i dla maleństwa
ciekawa
2006-11-11
20:58:42
Email
Wiecie co teraz jak juz mam maluszka to dopiero rozumiem jak mozna sie cieszyć z czyjejs ciazy;)A zdjęcia kurcze dobru pomysł-własnie czekam zeby brzuszek oprucz objętosci nabrał kształtu to chętnie go uwiecznie:)buziaki

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum