szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - NOCNY KOSZMAR


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
iffka
2006-11-06
Email
Mój półroczny Szymek ma problemy ze spaniem .Nie mam już pojęcia co robić. Zaczyna się od zasypiania. Trwa to czasem godzinę czasem więcej. Dzidzia jest najedzona, ma suchą pielusię itd. Spać mu się chce potwornie oczka "wykręcają się" (ale przemęczony nie jest) ale spać nie może. po jakimś czasie oczka zamyka ale wierzga się niesamowicie. Mach ręką jakby ubijał schabowe, tyle że dużo szybciej, napina się i kopie. nie pomaga noszenie na rękach bujanie wózkiem. NIC. Ale gdy już uśnie to po kilkunastu minutach jest to samo. Marudzi, macha rączka, z tym, że oczka cały czas ma zamknięte. Znowu nic nie pomaga. Nawet gdy leży koło mnie. w końcu się przebudza i...jest wtedy spokojny, często nawet chce się bawić. I tak całą noc. Czasem prześpi jakieś 3 godziny i na nowo. Tak więc ząbki to chyba nie są - bo by marudził nawet jakby się obudził. Nie mam już pojęcia co robić. Jestem wykończona dzień jest trochej lepiej, ale też są problemy. Pomóżcie nie wiem jak mu pomóc.
Atka
2006-11-06
16:55:30
Email
Iffcia! lidiamitial ma podobny problem wejdz w tabelce na temat "problem z zasypianiem". Jesli nic nie zmienialas mu w diecie, zabki nie ida, jest zdrowy to moze kolka? nie dajesz mu czasem herbatki z koperku? moj synek mial kolki niesamowite wprost.Dawalismy mu esputicon i koperekowa.Troche pomagalo. Jak zaczał pol roku zaczal robic DOKLADNIE to co teraz robi twoje dziecko. Odstawilismy mu i jedno i drugie i uspokoilo sie.
Atka
2006-11-06
17:37:29
Email
ten temat jest w Lutowych niemowlaczkach iffka
iffka
2006-11-06
20:20:49
Email
A mogłabyś podać mi orientacyjną strone na której jest o moim problemie?? Trudno będzie mi przejżeć od razu wszystkie strony :). A co do kolek...Szymek jak był mnieszy nie miał ich. To nasze pierwsze dziecko, wiec wielu rzeczy nie wiemy.WSZYSTKIEGO się dopiero uczymy. Nie wiem jak wyglądaja kolki, ale nie wydaje mi się żeby to od kolek.
Atka
2006-11-07
18:43:28
Email
http://happymumpl.nazwa.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=2795&str_nr=1 ta strona jest w dziale "Pielegnacja niemowaczkow...itd"mam nadzieje ze dobrze ci podalam. Jak ja otworzysz to to zobacz co pisze lidiamitial. Iffcia my tez mamy dopiero pierwsze dziecko ale kurde przeszkolilo nas juz niezle.NAPRAWDE. Gardziolko ma nie do zdarcia;)tez naszukalismy sie przyczyny.
Atka
2006-11-07
19:11:24
Email
http://happymumpl.nazwa.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=2795&str_nr=2 weszlam na ta strone raz jeszcze i skopiowalam dla pewnosci adres drugi raz.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum