szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - przekorny los


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aska
2006-10-30
Email
mówi się, ze my Polacy, lubimi narzekać. Zgodnie z tym ja nie jestem inna (jak już kilkakrotnie miałyście okazję się o tym przekonać). Ale jak ma być inaczej skoro los bywa tak bardzo przekorny....
juz wiele razy obiecywałam sobie, ze koniec. Nie będę narzekać. Będę się cieszyć tym co mam! I jeśli ktoś mnie zapyta "jak leci", "co u mnie słychać" Powiem, że "super". Pochwalę się (w dobrym tego słowa znaczeniu) tym co mam, co osiągnęłam. Zaznaczę, że jestem szczęśliwa i zadowolona. I w takich sytuacjach jest zawsze tak samo. Kiedy tylko próbuję cieszyć się z życia, zawsze spada jakiś grom z nieba. Przytrafia się nam coś złego, nie przyjemnego. Wali nam się wiele spraw. Ja wtedy zawsze mam wyrzuty, ze to przeze mnie. Że nie mam prawa mówić innym jak jest mi dobrze.
I tym razem było podobnie...
Do bani to wszystko!!! Boję się być szczęsliwą....
dziundzia
2006-10-30
14:42:38
Email
U nas jest podobnie. Ja ciagle narzekam, choc mam tak wiele...Maz to krytykuje, ale sam nie wyraza zbyt glosno swej radosci z tego co posiada. Kiedys byl juz na etapie, kiedy wydawalo sie, ze nic do szczescia wiecej mu nie brakuje, dobra praca, auto, mieszkanie, po prostu zero stresow! I wtedy bum...W przeciagu paru godzin, zycie bardzo zmienilo sie, na wiele lat. Teraz boi sie szczerze radowac, krzyczec, ze jest szczesliwy, ma cudne dzieci, satysfakcjonujaca prace, niczego mu nie brakuje...boi sie, bo wie, ze los moze to szybko zmienic...
mayasun
2006-10-30
20:05:40
Email
a ja jestem zdania, że nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło i nawet jeśli życie przyszykowało dla mnie wielkie BUM, to dopatruje sie w nim dobrych stron. Czasem potrzebuję trochę czasu, ale nie narzekam, bo wiem, że inni moga mieć gorzej. Głowa do góry dziewczyny, naprawdę nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum