szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - do Kamili


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-10-25
Email
Kamcia napisz co u Ciebie ???
Jak fasolka ??
Kamila
2006-10-26
13:19:40
Email
Hej! Wczoraj dopiero wróciłam ze szpitala. 3. długie tygodnie... jakoś przeżyłam. Wczoraj zajrzałam tutaj, ale nie miałam siły już odpisywać. Czuję się dobrze (na razie), brzuszek się "podniósł", mam nadzieję, że z miesiąc posiedzę w domku. Strasznie się stęskniłam, Kinia dosyć często mnie odwiedzała z moimi rodzicami (byłam w szpitalu oddalonym o 30. km od mojego miasta), codziennie nie dali rady przyjeżdżać. Zaczęłam 31. tydzień, dzidzia waży 1300g (usg w 28. tyg) i najprawdopodobniej to dziewczynka! Nie mam pewności, bo leżała ze mną dziewczyna, która przez całą ciążę była pewna, że urodzi córcię (tak jej robili usg w szpitalu). Wszystko przyszykowała.. sukienki, rajstopki, łóżeczko obszyła różowymi falbankami... a tu urodził się chłop! I to jaki wielki... 4100g i 56cm! Także, mam cichą nadzieję, że to będzie Leon :) ale jeśli dziewczynka, to też nie będę płakać. Oby zdrowo donosić i zdrowo urodzić. Dzięki za pamięć! Pozdrawiam!
Isia
2006-10-26
14:58:06
Email
Kamilko, wszystko będzie dobrze! W końcu wszystkie wiedźmy wysyłają ku wam mnóstwo ciepłych myśli... Relaksuj się kochana i ciesz byciem w ciąży... Buziaki dla Kini od Weroniczki.
Julia
2006-10-26
20:50:27
Email
Hej Kamila, super, że jesteś! A ja właśnie pytałam dziewczyny w dziale ciąża, czy nie wiedzą, co z Tobą. Dobrze, że wszystko ok u Ciebie. Za to u mnie nie :o( Jestem w 5 tygodniu i są problemy, opisałam wszystko w dziale ciąża, będę wdzięczna, jak się tam odezwiecie i mnie trochę pocieszycie :o( Pozdrowionka dla Ciebie, Kini i dziewuszki w brzuszku :o)
agnieszka74
2006-10-26
21:00:17
Email
Kochana wiedzmo !!! Tak trzymać ! Dbaj o siebie i duzo odpoczywaj :)))
Buziaczki dla fasolka i Kini od Kubusia i ciotki Agnieszki :))


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum