szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - dziewczyny co robicie kiedy mężuś w pracy...:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aniulka
2006-09-06
Email
podzielcie sie pomyslami co robicie kiedy mezus wybywa na kilka godzinek do pracy ...by nie zakrolowala rutyna sprzatanie gotowanie itp... czekam na fajne pomysly caluje;)))
pinkie
2006-09-06
17:15:29
Email
śpimy, telefonujemy do rodziny i rutyna :) na nic innego poza opieką nad 2,5 mies Tomaszkiem nie mam jeszcze czasu :)
pinkie
2006-09-06
21:27:51
Email
A w najbliższym czasie mam nadzieje powiększyć swój repertuar o czytanie książek i jogę, którą zaniechałam od... początku ciąży
weridiana
2006-09-07
07:57:12
Email
Ja głównnie spaceruję potrafię być na dworze 6 godzin. A jak jest brzydka pogoda to siedzimy w domku czasami ktoś nas odwiedzi a jak nie to zabawiamy się z moim syneczkiem, gadamy i sprzątamy ale zdecydowanie bardziej wolimy być na dworze
Michalina
2006-09-13
10:00:31
Email
Gdy mój mąż jest w pracy, ja też jestem w pracy.
pstrokota
2006-09-19
12:13:34
Email
no ja to sie nawet ciesze ze on jest w pracy bo wtedy moge sama cos poszalec!przewaznie jak ma nocki to chodzimy z siostra na im presski,zakupy,jakos wole spedzac czas czasami tak z kim innym niz nawet z mezem!pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum