szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Czy wypada?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ilona81
2006-08-31
Email
Dziewczyny, powiedzcie, czy wypada sprzedawac ciuszki które otrzymło sie od kogoś? bądz dostało w prezencie? Mam bardzo duzo ubranek, prawie nowych, których maluchy prawie wcale nie zakładały, leżą w szafie..a biora pod uwage to,ze mam bliźniaki, jest tego dwa razy tyle co np. u was, chciałąbym je sprzedać, ale większość z nich to prezenty.. czy wypada?
Isia
2006-08-31
12:15:51
Email
Ja bym sprzedala... Po jakims czasie nikt nie pamieta, co maluch dostal i od kogo. A w przypadku blizniakow to rzeczywiscie problem jest nieco wiekszy...
katka
2006-08-31
20:43:33
Email
To co kupilam sama i to co dostalam w prezencie zamierzam sprzedawac,a to co dostalam w spadku po rodzinie-oddaje włascicielowi.
dziundzia
2006-08-31
21:14:50
Email
Dostalas prezent i teraz to juz Twoja sprawa co z tym zrobisz...tym bardziej, ze dzieci juz skorzystaly z nich...wg mnie zupelnie nie masz czym sie przejmowac, tylko spokojnie sie pozbyc juz niepotrzebnych rzeczy- galerii tych ubranek, chyba, nie otwirzysz?? :)
dziundzia
2006-08-31
21:18:18
Email
U nas w sklepach, generalnie wszystko mozna wymienic i wiele rzeczy, ktore dostaje, a mi nie pasuja, po prostu wymieniam. tak np. bylo z zestawem poscieli do lozeczka, ktory dostalam na "baby shower". Byl sliczny, ale potrzebowalam sama kolderke, bo reszte mialam po pierwszej corce- i za jego wartosc mialam mase innych potrzebniejszych rzeczy i do tego oddzielnie kolderke...
kyja
2006-08-31
23:00:01
Email
ja odaję wszystko mojej mamie-przechowuje ubranka dla kolejnego malucha w rodzinie, chociaż na razie na to się nie zanosi;-))Gdyby nie układ z mamą, to chyba bym oddawała te ubranka koleżankom, które naokoło rodzą;-)))Faktem jest,że 90 % ubranek i innych rzeczy dla synka dostałam od przyjaciółki mamy, więc właściwie oddaję tam, skąd dostałam...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum