szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - miły wieczór we dwoje??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
natalka86
2006-08-23
Email
Dziewczyny! Zwracam się do Was z prośbą o podusnięcie pomysłu na to jak można jeszcze miło spędzić weekendowy wieczór z chłopakiem/mężem dopóki mamy czas dla siebie (jestem w 31 tc.).Znudziło mi się już kino,znudziła się romantyczna kolacja,wino we dwoje przy świecach też,wypady na miasto też,bo do pubu już nie mam ochoty iść jak nie moge wypić piwka...MACIE JESZCZE JAKIEŚ CIEKAWE POMYSŁY NA SPĘDZENIE MIŁO CZASU Z UKOCHANYM?
ciekawa
2006-08-23
13:42:18
Email
wspólne gotowanie-jeśli lubicie, masowanie najpierw on ciebie potem sie odwdzięcz:)(poszukaj w necie o masażu shiatsu, erotycznym), my uwielbiamy chodzić na grzyby, do lasu nad rzeke, a jak by Ci sie chciało to super frajda zrobić sobie odlewy rąk z gipsu-gips tani kupisz w budowlanym-przepis na opakowaniu;) Wykąpcie sie razem (olejek aromatyczny, jakieś płatki kwiatów) ze świeczkami na podłodze, zróbcie sobie sesję zdjęciową(taką wiesz... hi, hi)no raczej zakupów nie polecam jesli on nie lubi:)
Magdalenka
2006-08-23
14:07:16
Email
scrabble. uwielbialam zanim pojawila sie julka. teraz nie ma kiedy...
MoNiSiA
2006-08-23
14:55:21
Email
Bilard! :-)
Basia.26
2006-08-23
16:14:55
Email
dziewczyny, macie super pomysły!! :)) chyba też skorzystam z nich:) szkoda, ze nie mam wanny, tylko prysznic, bo przed przyjściem meza przygotowalabym kąpieli z piana i na wierzch rzuciła płatki róży... tylko kto ten odpływ by wyczyscił?? hihi... no ale i prysznic przy świecach powinien zrobić swoje;) bilard mi sie suuuuper spodobał, myślę, że to świetna sprawa na spędzenie czasu we dwoje, zaraz prze urodzeniem dzidzi. potem przez jakiś czas taki wypad będzie niemożliwy. scrable to świetny pomysl na deszczowy wieczór:) a jak z mężem gotujemy to obowiązkowo musze mu powiedziec, ze jego potrawy wygladaja jak Pascala, hihi, jest wtedy z siebie bardzo dumny, a gotuje na prawde przepysznie i pięknie podaje:)
Magdalenka
2006-08-23
17:33:49
Email
jezeli masz duzy brzuszek, to z bilardem moze byuc problem... ;-))) ja mam tez ochote na kregle, ale dla ciebie raczej nie polecam w obecnej sytuacji.
MoNiSiA
2006-08-23
18:17:46
Email
No dokładnie, może być problem ;-)))) Hehehehehe. A co do kręgli... Hmmm, wstyd się przyznać, ale ciągle nie mogę się przekonać i przełamać i pójść w nie pograć. A kumpelka ma urodziny i miałyśmy gdzieś wyskoczyć! Zaraz biorę za telefon i umawiam się z nią na kręgle! Dzięki za podsunięcie pomysłu! :-*
Magdalenka
2006-08-24
02:31:33
Email
monika, super spedzenie czasu. no i dodatkowow spalanie kalorii ;-) ja ni cholery nie znam zasad. wazne jest tylko zeby zbic jak najwiecej kregli. na szczescie sa maszyny, ktore licza punkty za uczestnikow. na kreglach na dobre (znalismy sie jakies 3 lata wczesniej, ale dosc daleko) zaczela sie znajomosc z moim obecnym mezem i mam do tej gry sentyment.
Natalka86
2006-08-24
11:01:58
Email
Dzięki dziewczyny za pomysły,ale kręgle to u mnie naprawdę odpadają z tym brzuchem :P a pograła bym sobie bo nie powiem że nie.Billard hm,no może ale jak ostatnio graliśmy to ciągle go ogrywałam i się denerwował :) kąpiel nie bardzo bo są tylko dwa prysznice,a masażu on nie umie robić (nie wychodzi mu na serio) i nie lubi a sama za nic mu nie będę robiła skoro ja jestem z brzuchem a nie on :) :) czekam na dalsze pomysły :) a jutro już piątek...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum