szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - kupowanie ubrań w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
karo
2006-08-18
Email
witam czy kupowałyscie ubrania ciążowe bedąc w ciąży czy raczej poprostu wieksze spodnie i wieksze bluzki,zastanawiam sie nad otworzeniem sklepu z takimi ubraniami ale troszke boje sie ryzyka pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Magdalenka
2006-08-18
17:08:13
Email
ja kupowalam w sklepach z ubraniami dla ciezarnych dlatego, ze w zyklych ubraniach paski uciskaja. w tych dla ciezarnych, sa specjalne gumki, podwyzszone stany itd. jezeli zastanawasz sie nad otworzeniem sklepu, to tutaj podaje link na strone z takimi ciuchami dla ciezarnych w stanach., burania sa bardzo dobrej jakosci, z calwego przekroju cenowego, od przystepnych, do bbardzo drogich,. jezeli masz naklady, to moze pozwola ci na otworzenie filii w polsce... zycze powodzenia. www.maternitymall.com
MoNiSiA
2006-08-18
19:39:04
Email
Ja sporo ubrań zamówiłam właśnie stąd, z happymum. :-))) Ubrania, które nosiłam były typowo ciążowe, nie mieściłam się w swoje, ani te większe ze względu na gabaryty. ;-) Pozdr.
karo
2006-08-21
12:17:42
Email
dzieki za odpowiedzi,cały czas sie waham ale chyba zaryzykuje,tym bardziej ze wiele z tych firm szyje ubrania takie ze mozna je nosic nawt po ciązy,wiele moich kolezanek kupowało spodnie bo nie mieściły sie nawet w te wieksze,pozdrawiam
karo
2006-08-21
12:21:14
Email
dzieki za odpowiedzi,cały czas sie waham ale chyba zaryzykuje,tym bardziej ze wiele z tych firm szyje ubrania takie ze mozna je nosic nawt po ciązy,wiele moich kolezanek kupowało spodnie bo nie mieściły sie nawet w te wieksze,pozdrawiam
MamaMonia
2006-08-23
08:44:31
Email
Witam! Ja uważam, że przyszłe mamuśki powinny się ubierać w UBRANIA CIĄŻOWE, bo wtedy wyglądają słodko. Natomiast noszenie ubranek za dużych sprawia, że czujemy się brzydko, grubo itp. To przecież takie szczególne 9 miesięcy w naszym życiu, starajmy się być piękne dla nas samych, dla przyszłych tatusiów no i przede wszystkim dla naszych dzieciaczków. Niech będą z nas dumne, jak kiedyś obejrzą zdjęcia!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum