szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Szalik na szydełku


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2006-08-04
Email
Czy macie może jakiś w miarę prosty ale ładny wzór na szalik dla dziecka do zrobienia na szydełku. Stawiam piwrwsze kroki i szlik wydaje mi sie najprostsza rzeczą do zrobienia (bo nie chcę serwetek)A może jakieś linki...szukałam trochę w internecie lae na serwtki, bluzki jest tego sporo a na szliki nie znalazłam:( Podam maila może w kompie coś macie...asadel@interia.pl
ciekawa
2006-08-13
00:54:21
Email
umiem robic na drutach a szalik to najprostrza żecz pod słońcem:) najlepiej zrób ze słupków:) Kurcze nie wiem jak Ci to wytłumaczyć. to prosty wzór-w każdej ksiazce o dzierganiu bedzie zaraz na początku. Można zrobić w paski kolorowe a będzie ciepły:) Ażurków nie polecam-są trudne, ładne ale witar przez nie wieje:)
emka
2006-08-13
23:50:22
Email
Hej Guśka!
Wklejam linki, może Ci się przydadzą:


A tutaj duuużo linków w linku ;)
Pozdrawiam :)
emka
2006-08-13
23:53:32
Email
Hym, dwa nie weszły..
To jeszcze raz wklejam :)
Tu warto się zalogować
hafciki
Powodzenia :)
Guśka78
2006-08-14
20:27:40
Email
Śliczne dzięki:) już myślałam, że żadna nie zajmuje sie szydełkowaniem i jestem jakaś staroświecka- haha. Chociaż dopiero zaczynam i nie wiem jak długo w tym wytrwam...
emka
2006-08-15
00:38:00
Email
Ja bynajmniej nie szydełkuję, nie haftuję i nie robię na drutach :)))
Chociaż w przyszłości z chęcią tego spróbuję - mam nadzieję ;)

I jeszcze taki fajny link znalazłam :)Pinezka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum