szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - CO JEST Z GOGĄ STONOGĄ


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Dorotka
2006-07-25
Email
Dlaczego nasza goga mądrala juz się nie udziela,zablokowali ją??
agnieszka74
2006-07-25
22:11:31
Email
Sama jestes "zablokowana" ...umysłowo !!!
dorotka
2006-07-25
22:26:10
Email
zrobiła sobie wakacje, zobaczycie jak się potem będzie przechwalała
agnieszka74
2006-07-25
22:53:02
Email
ja chętnie poczytam...
21Aneta
2006-07-26
23:39:30
Email
Wiecie co mnie najbardziej śmieszy?? Nasza Dorotka jedzie na Migotkę i Gogę... a tak naprawdę to okropnie za nimi tęskni!! Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że jak tylko dziewczyny znikają na kilka dni to ona od razu się wypytuje co się stało?? Dla mnie to czysta tęsknota :D
dorotka
2006-07-27
08:27:08
Email
Za tobą Anetko na pewno nie tęsknię, bo jesteś tępa
MoNiSiA
2006-07-27
09:13:36
Email
Ja już mam tego dość!!! Czy ktoś z tym czymś coś wreszcie zrobi!!!!!!!??????? Jeśli ta gnida chce coś pisać, to niech pisze tu, ale nie na wątku ze zdjęciami dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakim prawem ocenia dzieci i innych po wyglądzie!? Adminko, kiedy była afera z kasikiem natychmiast reagowałaś, strasząc, że zablokujesz tą użytkowniczkę. Co się stało, że teraz milczysz!? Zdecydowanie lepszym administratorem byłaby Aga74. W tym forum da się zrobić wyskakujące adresy IP. Ale trochę chęci!!! Czy nie widzisz Adminko, że już trochę mamusiek pożegnało się przez tą chorą kobietę z tym forum??????????? Zrób z tym coś wkońcu!!!!!!!!!!! Mam dość siedzenia i przyglądania się jak to forum upada. Byłam tu od 2 trymestru ciąży. Dzieliłam się swoimi radościami, smutkami. Zawsze dostawałam masę porad, z czego jestem bardzo wdzięczna. Ale teraz przestaję mieć ochotę na zakładanie nowych topików, bo mam widmo, że ta gnida zacznie "wymądrzać się" i obrażać mnie. Adminko, zauważ, że może kiedyś w to wkroczyć policja, bo któraś z mamusiek nie wytrzyma... Nie wiem, czy nie lepiej i szybciej założyć adresy IP.
polishgirl
2006-07-27
10:45:37
Email
Monisia, myslę ze warto byłoby napisac maila do sklepu huppymum, że istnieje taka sytuacja na forum i adminka nic z tym nie robi. Mysle ze powinni zareagować, bo w końcu zalezy im na dobrej opini strony i sprzedazy ciuchów.
MoNiSiA
2006-07-27
11:25:50
Email
Polish, pisałam wiele razy do nich. :-( Inaczej reagują, kiedy chodzi o ubrania, które sprzedają. Wiem, bo wiele razy w ciąży robiłam u nich zakupy. Odpisywali naprawdę szybko. Przesyłki były różnie, ale w miarę szybko. Aczkolwiek sądzę, że sprzedażą zajmują się inni ludzie. Niektóre Mamusie robiły tu apel z prośbą do Administratora. Ale cisza. Nikt nie interesuje się tym forum. Czekam na odpowiedź od policji, czy coś można z tym zrobić. Pozdrawiam. PeeS. Tak poza tym, mam dziś urodziny i miło dzień się zaczynał, poza tym incydentem.
Goga66
2006-08-03
22:30:25
Email
Witam Dziewczyny! Właśnie wróciłam z wakacji. Zuzia lot samolotem zniosła wspaniale. Zaczęła na wakacjach biegać jak szalona a my za nią. Więc choć Grecja, morze, wiatr, słońce i owoce, to wróciłam nieco zmęczona ganianiną za moim super energicznym ssakiem. Zuza nadal je właściwie tylko moje mleko ale energii ma za 100. Na szczęście Grecy mają świra na punkcie dzieci więc byliśmy wyjątkowo miło traktowani. Jesienią coś więcej napiszę. Jutro wieczorem jadę na resztę lata na działkę. Wezmę trochę lektur szkolnych (literatura nowożytna - coś co lubię :))) Wracam dopiero we wrześniu. Widzę, że przykre rzeczy się dzieją :( Mam nadziej ze zcczasem adminka wyczyści topiki naszych dzieci i odblokuje stronę. Całuję Was wszystkie serdecznie i dzieciaczki też
polishgirl
2006-08-04
10:35:49
Email
Goga, witamy. Ale Cie długo nie było. Stesknilismy się. Ale dobrze że odpoczywasz. Życzę udanych dalszych wakacji i mam nadzieję do szybkiego "usłyszenia". Pozdrawiamy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum