szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Wakacje


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Julia
2006-07-24
Email
Hej dziewczyny! Nie było mnie tu trochę i właśnie nadrabiam zaległości. Byliśmy na tydzień w Niemczech u moich dziadków. Co za wakacje, aż żal było wracać do domu, zwłaszcza mojemu mężowi, bo od dzisiaj musiał iść znowu do pracy (ja mam wakacje do końca sierpnia :o)) Było super, chociaż krótko. Wiele pięknych miejsc zobaczyliśmy, Bartkowi też się bardzo podobało. I muszę się pochwalić, że świetnie zniósł 8 godzinną podróz samochodem, w ogóle nie marudził, siedział sobie w foteliku i spał albo się bawił. Byliśmy zaskoczeni. Powklejam trochę zdjęć z wyjazdu, ale chyba dzisiaj już nie zdążę. W każdym razie chetne dziewczyny zapraszam do obejrzenia ich, fajne niektóre powychodziły. Pozdrowionka :o)
sylwia
2006-07-24
13:59:21
Email
Oj Julio, to szybciutko , bo smaku narobiłas :)))))
Eryka
2006-07-25
16:28:04
Email
Czekamy na zdjęcia. Buziaki dla Bartka:)
Julia
2006-07-26
18:35:18
Email
Zdjęcia już są, piszę, bo tematy w dzieciaczkach tak szybko przeskakują, że zaraz zdjęcia będą na drugiej stronie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum