szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - jakie dokumenty są potrzebne do odbycia praktyk st


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dorotka
2006-07-22
Email
Dziewczyny,jakie dokumenty były wam potrzbne jak odbywałyście praktyki na studiach.Teraz sa wakacje,a w internecie moja uczelnia ma umieszczone tylko wzory pism o zaliczenie i ocenę z praktyk i prośbę o ich odbycie.Kolezanka mi mówiła,że ona potzrebowaa jeszcze jakiś dzenniczek praktyk,cy coś takiego. A jak to było u Was,tez miałyście coś poza tymi pisami o ocenę,przyjęcie i zaliczenie?
katka
2006-07-22
11:44:04
Email
To zalezy co studiujesz- u mnie byl wpis w indeksie
dorotka
2006-07-22
12:04:49
Email
wez kobieto przestan takie bzdurne tematy wypisywac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!opanuj sie,bo twoja inteligencja mnie rozbraja!!!!!
ciekawa
2006-07-22
12:17:45
Email
Ja wiem czy bzdurne... Niezależnie jaka to dorotka moze kouś sie przyda. Zalezy od szkoły w niekiedy strarcza wpis w indeksie-ale mnie ten wpis robił wykładowca na postawie zaswiadczeniaz miejsca gdzie robiłam praktyke. W innych szkołach moga wymagać dzienniczka. Czyli zeszytu 16 kartkowego z opisamy dzien po dniu czynnosciami jakich sie uczyłaś-lepiej zciągnąć z programu praktyki jeśli masz dostęp. jeśli nie napisz to co robisz-ubarwiajc odpowiednio;)Wiadomo, ze na praktykach nie zawsze kopuszca do prawdziwej pracy. A w miejscu gdzie bedziesz obywac praktyki pewnie powiedza jaki chca dokumnet-pewnie zaswidczenie ze studiujesz i gdzie.
ciekawa
2006-07-22
12:18:54
Email
o matko z tego upału to pisze jak podchmielona;)sorki;)
dorotka
2006-07-22
13:46:36
Email
A ty ciekawa co musiałaś dostrczyć.Zaświadczenie o ubezpieczeniu tez?Kurcze moja szkoła raczej jest już nie cynna i nie będe miałą możliwości zdobycia pieczatek uczelni i zaswiadczeń,a to,ze moge teraz odbyć praktykę wyszło przypadkowo i nagle.
agusiaaa
2006-07-22
14:52:12
Email
A dlaczego sądzisz,że Twoja szkola jest nieczynna?wprawdzie są teraz wakacje, ale uczelnie prowadzą nabór nowych studentów, wiec napewno dziekanat jest czynny a tam uzyskasz wszelkie informacje. Ja musiałam mieć umowe,którą uczelnia zawiera z instystcją w której odbywasz praktykę. Na podstawie dziennika praktyk dostajesz później ocene - to zależy gdzie odbywasz te praktyki (moja teczka była dość gruba- musiałam opisywać każdy dzień, dodatkowo mieć scenariusze zajejęć które przeprowadziłam, no i ksero lub wpai od opiekuna praktyk że zapoznałam się z dokumentacją np. statutem itp...)
ciekawa
2006-07-22
14:56:22
Email
Mnie praktyki załatwiała szkoła i Uniwerek więc to inna sytuacja. mysle ze o dokumenty musisz spytać firme gdzie chcesz ja odbyć. Mysle ze to kwesta dogadania. A szkoła nie moż być zamknieta-muszą być dyżury dziekanatu czy innego działu-nie wiem jaka to szkoła. koniecznie sprawdz. poza tym można isc na praktyki bez skierowania ze szkoły i też wystawia ci zaświadczenie ze byłaś. To mozna zawsze sobi załatwić
DOROTKA
2006-07-22
15:29:32
Email
A ja dopiero mam zamiar studiować.Czy myślicie,że przyjęli by mnie do urzędu gminy na praktykę mimo,ze nie jestem studentką.Tez mogłabym sobie wydgukowa pisma na praktyki z internetu,bo moja uczelnia równiez je umiesciła w necie.
ciekawa
2006-07-22
19:51:56
Email
praktyka ma za zadanie przygotowac do zawodu więc trzeba mieć jakby po co iśc na praktykę. Wydaje mi się że jednak trzeba by juz być w szkole, czy na uczelni. Jednakże skoro praktyki są bezpłatne można by zapytać czy nie przyjeli by bez skierowania z uczelni. Mozna iść na wolontariat to inna forma praktyk. Wtedy napewno nie trzeba mieć skierowania z uczelni.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum