szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Ile za tel. komórkowy, zwykły, najzwyklejszy?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
maxim
2006-07-21
Email
Mam maleńką sprawę. Otóż kumpelka pożyczyła mi [ a raczej wcisnęła ] jak sama powiedziała na wieczne nieoddanie telefon komórkowy , używany przez krótki czas, Typ Motorola, zwykły, najzwyklejszy..Chciałabym kupić go od niej ale nie wiem ile jej zaoferować pieniążków.. Ona sama nigdy nie poda mi kwoty...a ja tak "pożyczać "nie chcę.. Ile taki tel. może być wart?
ciekawa
2006-07-21
13:48:21
Email
to zależy jaki model-wextelefon pod pache i idźdo pierwszego lepszego komisu.A najlepeij wejdź na allegro i sprawdx po ile ludzie sprzedają takie telefony. wszytsko zależy od modelu
MoNiSiA
2006-07-21
17:05:02
Email
Teraz telefony spadły cenowo baaaardzo...Już z aparatem i super gadżetami można mieć telefonik za coś ponad 200zł. Za telefon zwykły, bez większych atrakcji, używany zapłaciłabym maksymalnie 100zł. Pozdrawiam.
Kamila
2006-07-21
17:22:50
Email
Prowadzimy komisy z telefonami używanymi i nowymi. Maxi napisz dokładnie jaki to model, jaki stan to Ci odpowiem :)
maxim
2006-07-23
12:24:15
Email
Motorola..Hmmm gdzie jest ten numer modelu... To chyba to: AC2-41A00. ??? Kamilo będę Ci bardzo wdzięczna:))))
maxim
2006-07-23
12:25:32
Email
W stanie jak najbardziej dobrym..Troszeczkę szkiełko jest porysowane ale tylko troszeczkę..
MoNiSiA
2006-07-23
12:58:34
Email
Nie maxim, to nie model :-) Sądzę, że chodzi Ci o motorolę c200, bo są to jedne ze starszych modeli. Jeśli to ten model, to spokojnie 50zł możesz dać. Nawet nie wiem, czy nie za dużo. Pozdrawiam.
maxim
2006-07-23
22:13:02
Email
Acha:)) nie mam opakowania i nie mam pojęcia co to za model a w środku ani na zewnątrz telefonu nie ma oznaczenia. Ale to rzeczywiście model przedpotopowy. Już wiem jak cenowo to wygląda ...to może jej cos kupię w zamian, taki mini prezencik, Dzięki za odzew dziewczyny.
MoNiSiA
2006-07-23
22:26:21
Email
No, bardzo dobry pomysł! :-) Pozdrawiam również :-*

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum