szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - internetowy kurs obsługi urządzeń biórowych


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dorotka
2006-07-20
Email
błagam was dziewczyny,dostalam pracę w biórze a nie umiem nawet ubsługi ksero,czy faksu,zy są gdzieś jakies darmowe szybki kursy obsługi tych urządzeń.Poóżcie mi,jestem załamana,a musze dostactę pracę
mapet
2006-07-20
10:26:36
Email
zacznij od kursu na poprawną ortografię
ciekawa
2006-07-20
12:37:22
Email
OJEJKU-CZEMU wY UŻYWACIE TEGO NIKU W TAKICH SPRAWACH(???) Jakie urządzenie Cie interesuje? Coś tam Ci opisze.Sama nie znam sie na wszystkich. A nie masz nikogo kto mógłby ci pokazac? kogoś kto pracuje w biurze-tu nie ma nauki;) Wystarczy pokazać;) A o kursach nie słyszałam
ciekawa
2006-07-20
12:50:05
Email
A tak sobie myśle,że zciagnąć by można z net poprotu jakieś instrukcje obsługi i poczytać-toć to wszytsko działa podobnie. Albo biec do sklepu ze sprzetem i oczarować sprzedawce zeby pokazał jak sie obsługuje-lub kogoś znajomego zaciagnać i niech pokaże.
Gosia
2006-07-20
13:28:16
Email
Z tego co wiem tylko jedna osoba może mieć taki nick bo przecież jest hasło, a swoją drogą jakim cudem udało ci się dostać tą prace bez doświadczenia? tzn bez takiej znajomości sprzetu? nie uczyli cie tego w szkole? bez urazy dorotko;)))
dorotka
2006-07-20
13:29:14
Email
...
ciekawa
2006-07-20
13:39:47
Email
myslałam,ze ustaliłyście, ze nik jest używany przez inne forumowiczki-gdy wstydza sie pisac pod swoim nikiem..... A mnie naprzykład nie uczyli tego w szkole i szczerze mówiac nie słyszałam zeby kogoś uczyli. Ja dostałm prace i nikt mnie nie pytał czy umiem faxy nadawac i kserowac a zdaryło mi sie ze musiałm to zrobić. Też pracuje w biurze.
Gosia
2006-07-20
14:10:30
Email
ok przepraszam ,może źle to napisałam... i źle zrozumiałam na to wygląda;( Ale piszemy biura a nie bióra. Ok czepiam się może mam nie najlepszy dzień... A o niku to myślałam że jest jedna dorotka !
ciekawa
2006-07-20
14:18:56
Email
spoko każdy może miec zły dzień:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum